Категорія
Новини
Дата

Співак Іво Бобул пішов з інтерв’ю з Еммою Антонюк, жбурнувши книгу «4000 тижнів». Це підвищило попит на видання мінімум у п’ять разів

Продажі книги Олівера Беркмена «4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» на сайті видавництва «Лабораторія» за останні чотири дні зросли мінімум у п’ять разів. Про це Forbes повідомив засновник видавництва Антон Мартинов

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Блогерка Емма Антонюк взяла інтерв’ю у співака Іво Бобула для ютуб-проєкту «Це ніхто не буде дивитись». Під час розмови виконавець назвав жінок «меркантильними» та «розбалуваними». Ведуча зазначила, що такі висловлювання є сексистськими. Бобул покинув студію, відкинувши в сторону книгу «4000 тижнів», яку перед розмовою йому подарувала блогерка.
  • З моменту виходу інтерв’ю продажі книги на сайті laboratoria.pro зросли в рази. «Продавали 100 копій в місяць, тут продамо 500–1000, – каже Мартинов. – Для не нової книжки це чимало». Бестселер New York Times видали українською в листопаді 2021 року.
  • «Ми бачимо збільшення замовлень через гуртових партнерів – книгарні та інтернет-магазини», – додає Мартинов. Наскільки зросли роздрібні продажі з онлайн і офлайн-полиць, можна буде сказати лише наприкінці березня.
Співак Іво Бобул пішов з інтерв’ю з Еммою Антонюк, жбурнувши книгу «4000 тижнів». Це підвищило попит на видання мінімум у п’ять разів /Фото 1

З моменту виходу інтерв’ю продажі книги на сайті laboratoria.pro зросли в рази

Контекст

«4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» – Бестселер New York Times та Книга року-2021 за версією Financial Times. Вона розповідає про те, як відновити рівновагу, осмислити час і вирішити проблему його дефіциту.

«Це ніхто не буде дивитись» – ютюб-проєкт української блогерки Емми Антонюк, присвячений гардток інтерв’ю.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні