Категорія
Новини
Дата

Співак Іво Бобул пішов з інтерв’ю з Еммою Антонюк, жбурнувши книгу «4000 тижнів». Це підвищило попит на видання мінімум у п’ять разів

Продажі книги Олівера Беркмена «4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» на сайті видавництва «Лабораторія» за останні чотири дні зросли мінімум у п’ять разів. Про це Forbes повідомив засновник видавництва Антон Мартинов

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Блогерка Емма Антонюк взяла інтерв’ю у співака Іво Бобула для ютуб-проєкту «Це ніхто не буде дивитись». Під час розмови виконавець назвав жінок «меркантильними» та «розбалуваними». Ведуча зазначила, що такі висловлювання є сексистськими. Бобул покинув студію, відкинувши в сторону книгу «4000 тижнів», яку перед розмовою йому подарувала блогерка.
  • З моменту виходу інтерв’ю продажі книги на сайті laboratoria.pro зросли в рази. «Продавали 100 копій в місяць, тут продамо 500–1000, – каже Мартинов. – Для не нової книжки це чимало». Бестселер New York Times видали українською в листопаді 2021 року.
  • «Ми бачимо збільшення замовлень через гуртових партнерів – книгарні та інтернет-магазини», – додає Мартинов. Наскільки зросли роздрібні продажі з онлайн і офлайн-полиць, можна буде сказати лише наприкінці березня.
Співак Іво Бобул пішов з інтерв’ю з Еммою Антонюк, жбурнувши книгу «4000 тижнів». Це підвищило попит на видання мінімум у п’ять разів /Фото 1

З моменту виходу інтерв’ю продажі книги на сайті laboratoria.pro зросли в рази

Контекст

«4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» – Бестселер New York Times та Книга року-2021 за версією Financial Times. Вона розповідає про те, як відновити рівновагу, осмислити час і вирішити проблему його дефіциту.

«Це ніхто не буде дивитись» – ютюб-проєкт української блогерки Емми Антонюк, присвячений гардток інтерв’ю.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні