На п’ятому щорічному Кібердіалозі України та США з питань кіберполітики в Естонії американська делегація анонсувала, що у співпраці з Конгресом надасть Україні додаткові $37 млн кібердопомоги. Про це повідомила пресслужба Мінцифри.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Кошти будуть спрямовані на посилення кіберстійкості України, а також захист критично важливих мереж і цифрової інфраструктури, йдеться у повідомленні.
- «Наразі Мінцифра фокусується на розбудові екосистеми цифрової стійкості. Підтримка США є важливим показником подальшого розвитку цієї стратегії», – зазначив Георгій Дубинський, заступник міністра цифрової трансформації.
- Під час Кібердіалогу сторони обговорили роль кібербезпеки в довгостроковому цифровому розвитку України та потенційну майбутню співпрацю з кібернетичних питань.
Контекст
За даними Мінцифри, включно з анонсованою фінансовою підтримкою, з лютого 2022 року загальна сума допомоги США становитиме $82 млн на вдосконалення кіберстійкості України та понад $120 млн з 2016 року. Це дало змогу посилити кіберспроможності України, вчасно виявляти кіберінциденти та загрози й реагувати на них.
У березні Білий дім оголосив про нову стратегію кібербезпеки в рамках останніх зусиль уряду США щодо зміцнення свого кіберзахисту на тлі неухильного зростання атак хакерів і цифрових злочинів, спрямованих проти країни. Стратегія називає Китай та Росію найбільш серйозними загрозами кібербезпеці США.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.