Категорія
Новини
Дата

Starbucks призупиняє бізнес в Росії

Міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування Starbucks закриває російські локації та призупиняє ділову активність у Росії, повідомляє CNBC.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Компанія підтримуватиме 2000 працівників Starbucks у Росії
  • Крім закриття локацій, Starbucks не буде поставляти свою продукцію у країну.
  • «Ми засуджуємо неспровоковані, несправедливі і жахливі атаки Росії на Україну, і наші серця із усіма, кого це зачепило», – написав CEO компанії Кевін Джонсон.

Контекст

Starbucks має 130 локацій у Росії та Україні, згідно із даними Bank of America Securities. Загалом, ці локації приносять Starbucks менше ніж 1% виручки.

Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – Forbes оновлює список брендів, які припиняють співпрацю з Росією та інвестувати в країну.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні