Категорія
Новини
Дата

Суд розблокував частину рахунків «АрселорМіттал Кривий Ріг». Компанія зможе виплатити зарплати та сплатити податки

Шевченківський суд Києва скасував заборону на проведення операцій зі сплати податків і виплати зарплати працівникам «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це дозволить виплатити аванс працівникам 21 січня і сплатити податки за грудень і четвертий квартал минулого року, повідомила пресслужба АМКР

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Суд переглянув своє рішення та погодився, що блокування виплати зарплат є «надмірним заходом забезпечення кримінального провадження та є недоцільним», повідомила компанія.
  • Решта раніше арештованих рахунків «АрселорМіттал Кривий Ріг» лишаються заблокованими. В АМКР заявляють, що це ускладнює виконання договірних зобов’язань компанії.
  • Разом із корпорацією «АрселорМіттал» керівники підприємства знайшли альтернативні можливості, щоб платити зарплату, не зупинити виробництво і не допустити зриву поставок клієнтам за кордоном та в Україні.
  • «АрселорМіттал Кривий Ріг» звернувся до суду. Про арешт рахунків керівництво підприємства повідомило закордонних партнерів – уряди Люксембургу, Німеччини, США, – а також Офіс бізнес-омбудсмена і агентство UkraineInvest в Україні.

Контекст

5 січня Офіс генпрокурора через Шевченківський суд Києва заблокував кошти на рахунках ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В компанії повідомили, що Офіс генпрокурора звернувся до банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо арешту рахунків підприємства.

17 листопада Офіс генпрокурора та СБУ порушили кримінальну справу проти одного з керівників АМКР. Йдеться про розслідування СБУ звинувачень у неповній виплаті рентної плати за користування надрами у 2015–2019 роках.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні