Світовий банк призначив Боба Сома регіональним директором у справах країн Східної Європи, який базуватиметься в Києві та здійснюватиме керівництво програмами банку в Україні та Молдові, починаючи з 1 липня, йдеться в пресрелізі.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Контекст
- На цій посаді Сом очолюватиме співпрацю банку з урядами, зацікавленими сторонами та партнерами в Україні та Молдові. Він здійснюватиме нагляд за реалізацією та впровадженням портфельних та інформаційних продуктів, а також тісно співпрацюватиме з IFC та MIGA з метою зміцнення співпраці Світового банку з приватним сектором.
- Сом змінив Арупа Банерджі, який обіймав посаду регіонального директора у справах країн Східної Європи з липня 2020 року.
- Сом є громадянином США, він почав працювати у Світовому банку в 1998 році. До того, як обійняти свою нинішню посаду, був директором із фінансового управління та директором з операційної політики Світового банку у Вашингтоні.
- Також він забезпечував стратегічне керівництво та очолював команди, які надавали підтримку країнам Африки, Азії, Латинської Америки та Близького Сходу у придбанні вакцин у рамках проєктів з протидії COVID-19.
- Світовий банк також призначив Кевіна Томлінсона операційним менеджером у справах країн Східної Європи, який базуватиметься в Києві. Томлінсон, громадянин США, раніше обіймав посаду керівника практики з питань соціальної стійкості та інклюзивності в регіоні Південної Азії, що базується в Нью-Делі.
Контекст
Група Світового банку відіграє важливу роль у підтримці України після російського вторгнення: понад 15 млн українців отримали підтримку в рамках ініціатив СБ, які допомагають бізнесу продовжувати працювати, а уряду України надавати основні послуги.
Світовий банк сприяв залученню понад $42 млрд у вигляді екстреного фінансування, включно із зобовʼязаннями та внесками донорів.
Наприкінці березня Україна отримала через механізм Світового банку $1,5 млрд позики на підтримку політики розвитку «Основи зростання» (Growth Foundations Development Policy Loan – DPL) від Японії та Великої Британії.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.