Категорія
Новини
Дата

Світовий банк виділить Україні $700 млн екстреного фінансування

1 хв читання

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) затвердила пакет додаткової бюджетної підтримки «Фінансування на відновлення в умовах складної економічної ситуації в Україні (FREE Ukraine)» у розмірі $489 млн. З урахуванням іншої допомоги її загальна сума перевищить $700 млн, повідомляє банк.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Головні факти:

  • Пакет складається з додаткової позики на $350 млн та гарантій у розмірі $139 млн.
  • Також банк мобілізує ґрантове фінансування розміром $134 млн та паралельне фінансування у розмірі $100 млн.
  • У результаті загальна мобілізована підтримка оцінюється у $723 млн.
  • «Ця допомога у форматі швидкого фінансування дозволить уряду надавати критично важливі послуги українським громадянам – забезпечити заробітну плату працівникам лікарень, пенсії для людей похилого віку та соціальні програми для вразливих верств населення», – наголошується в релізі.

Контекст:

Як повідомлялося, у спільній заяві МВФ та Світового банку 2 березня йшлося, що група СБ готує пакет підтримки для України на суму $3 млрд у найближчі місяці.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні