Володимир Зеленський /Офіс Президента України
Категорія
Новини
Дата

«Там уже нема з ким говорити». Зеленський прокоментував можливість переговорів з Путіним

Володимир Зеленський Фото Офіс Президента України

Наразі немає можливості переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним. Про це сказав президент України Володимир Зеленський на пресконференції з нагоди роковин початку повномасштабної війни.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Зеленський зазначив, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган знає його позицію про можливість організації переговорів із Путіним у Туреччині. «Я не сприймаю це», – сказав президент України.
  • Він наголосив, що звертався до Ердогана до початку повномасштабної війни щодо того, щоб президента Росії «посадили за стіл переговорів».
  • «Посадіть за стіл перемовин, не можна допустити ризиків повномасштабної війни. Він (Ердоган, – ред.) не зміг тоді це зробити. І не тільки він, він потужний. Він не зміг. А зараз він вважає, що він може. Зараз ми не можемо, там уже нема з ким говорити», – підсумував Зеленський.

Контекст

Україна відмовляється від переговорів із президентом РФ Путіним і здійснюватиме заходи щодо посилення обороноздатності країни. Відповідне рішення РНБО від 30 вересня президент Володимир Зеленський ввів у дію указом №679/2022.

У жовтні Зеленський заявив, що Росія знищує простір для переговорів масованими атаками на енергетичну інфраструктуру України.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні