Категорія
Новини
Дата

Ціни на нафту перевищили $90 за барель. Зимовий шторм у США загрожує перебоями з постачанням

Ціни на нафту перевищили $90 за барель на тлі похолодання, яке охопило більшу частину США, повідомляє Reuters. Потужний зимовий шторм загрожує перебоями з постачанням нафти.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Вартість нафти Brent 4 лютого станом на 9:50 за Києвом склала $91,55 (+0,44%). Нафта WTI торгувалася по $90,83 (+0,56%). Обидва бенчмарки можуть показати сьомий тиждень зростання поспіль.
  • Нафта WTI піднялася вище $90 після того, як арктичні повітряні маси дійшли до Техасу і порушили нафтовидобуток у Пермському басейні, сказав Едвард Мойя, старший ринковий аналітик брокерської фірми OANDA.
  • Зимовий шторм 3 лютого пронісся центральними та північно-східними штатами. Сильний сніг та ожеледиця зробили автомобільні поїздки небезпечними або навіть неможливими. Було відключено електрику для тисяч домогосподарств та промислових об'єктів.

Контекст

Геополітична напруга у Східній Європі та на Близькому Сході сприяла різкому зростанню цін на нафту з початку року: ф'ючерси на Brent подорожчали з 1 січня на 17%, WTI – на 20%. Напередодні США попередили, що РФ планує використати постановочний напад на Донбасі як привід для вторгнення в Україну.

Країни ОПЕК+ домовилися цього тижня дотримуватися помірного збільшення видобутку на 400 000 барелів на добу.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні