Категорія
Новини
Дата

Ціни на бензин та дизпальне в Україні знизяться на 5–7 грн з 18 березня

Бензин та дизельне пальне в Україні подешевшають вже з 18 березня. Це відбудеться завдяки скасуванню акцизу та зниження ставки ПДВ, повідомили в Мінекономіки.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Дизпальне тепер буде коштувати на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр). Бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр).
  • Завдяки цьому держава зможе акумулювати достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, в тому числі продуктів харчування, вважають в міністерстві.

Контекст

Зниження цін відбулося завдяки рішенням уряду та парламенту. Верховна Рада ухвалила закон про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні