У Києві завершено будівництво одного з найбільших довгобудів – Дарницького мосту, повідомив віцепрем’єр з відновлення Олександр Кубраков.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- 6 липня відкрито рух двома новозбудованими з’їздами Дарницького мосту в бік мосту Патона та Осокорків – це лівий берег Дніпра, йдеться у повідомленні пресслужби Мінвідновлення. Наголошується, що відкриття розвʼязки дає змогу в рази пришвидшити пересування столицею.
- Відкриття зʼїздів/заїздів дає можливість організувати пряме сполучення між житловою забудовою Осокорків і Позняків та платформою Kyiv City Express і Березняками.
- За словами Кубракова, з відкриттям Дарницького мосту боротьбу з довгобудами та аварійними мостами не завершено – урядова команда та представники профільних організацій працюють у Комісії з перевірки стану мостів.
Контекст
Дарницький міст – залізнично-автомобільний переїзд через річку Дніпро. Обʼєкт має шість смуг руху і пропускну здатність у 35 000 автомобілів на добу. Така потужність дає змогу суттєво розвантажити трафік у столиці, вважають в Мінвідновлення. Будівництво, яке розпочалося у 2004 році, було перезапущено у 2021 році. Через повномасштабне вторгнення у березні–квітні минулого року роботи були призупинені, але з травня 2022 року відновлені.
Міст, який знаходиться на балансі «Укрзалізниці», був добудований за державні кошти. У липні 2021 року Кабмін виділив 500 млн грн на завершення будівництва, а восени того ж року УЗ підписала контракт з компанією «Автострада» на 1,15 млрд грн щодо завершення будівництва Дарницького мосту.


26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.