Категорія
Новини
Дата

У «Прозорро.Продажі» відбулися аукціони з продажу майна російського мільярдера Шелкова і колаборанта Сальдо

1 хв читання

У вівторок, 21 травня, в державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» відбулися перші онлайн-аукціони з продажу конфіскованих квартир підсанкційного російського мільярдера Михайла Шелкова та колаборанта Володимира Сальдо, йдеться в повідомленні пресслужби. Аукціони були оголошені Фондом держмайна.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Згідно з повідомленням, торги з реалізації майна одного з російських бізнесменів та колаборанта відбулися вперше в системі «Прозорро.Продажі».
  • «Це повторні торги з продажу квартир, на яких вартість об’єктів є вдвічі зниженою. Попри це, загалом 11 учасників прийшли змагатися за санкційне майно», – сказав СЕО «Прозорро.Продажі» Сергій Бут.
  • Після укладання угод за результатами онлайн-аукціонів до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії надійде понад 6,9 млн грн.
  • Вартість квартири, що належала Шелкову, стартувала на торгах з майже 3,8 млн грн. За неї змагалося два учасники, найвищою стала ставка понад 4 млн грн. Чотирикімнатне житло площею 175,5 кв. м знаходиться в будинку із закритою територією у Одесі. 
  • Квартиру Сальдо ФДМУ виставив на торги зі стартовою ціною майже 1,9 млн грн. У результаті конкуренції з девʼяти учасників її фінальна вартість склала понад 2,9 млн грн. Нерухомість площею майже 130 кв. м знаходиться неподалік пляжу «Аркадія» в Одесі.
  • Переможці аукціонів мають 20 робочих днів на сплату вартості лотів після дня завершення аукціону. 
  • Договір купівлі-продажу буде підписано лише після надходження коштів на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Контекст

Наразі у Фонді держмайна України в опрацюванні 753 одиниці санкційного майна. Санкційне майно реалізується ФДМУ на онлайн-аукціонах «Прозорро.Продажі» відповідно до постанови Кабінету Міністрів №1233 від 21 листопада 2023 року. 

31 травня в системі «Прозорро.Продажі» відбудуться торги з продажу ще одного санкційного активу – конфіскованого у родини російсько-грецького бізнесмена Івана Саввіді заводу «ПентоПак» у Борисполі.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні