Категорія
Новини
Дата

Україна та Велика Британія підписали угоду про цифрову торгівлю

Україна та Велика Британія 20 березня підписали Угоду про цифрову торгівлю, повідомила пресслужба Мінекономіки. Очікується, що реалізація угоди поглибить участь України в глобальних ланцюгах постачань та сприятиме розвитку малого та середнього підприємництва.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Ця угода є правовим фундаментом для більшого розвитку цифрової економіки – від електронної комерції до кібербезпеки – торгівлі цифровими продуктами і послугами між Україною та Великою Британією, йдеться у повідомленні Мінекономіки.
  • Торгова угода орієнтована передусім на запобігання появи бар‘єрів у майбутньому. Для українських ІТ-компаній збереження вільного доступу на ринки – базова умова подальшого розвитку, зазначили в Мінекономіки.
  • Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що реалізація угоди поглибить участь України в глобальних ланцюгах постачань, сприятиме розвитку МСП та участі жінок у цифровій економіці, а також зменшить перешкоди для участі у глобальній цифровій торгівлі.
  • Також, за її словами, підписання цієї угоди закладе основу для практичного наповнення Конференції з питань відновлення України, яка відбудеться у Лондоні у червні цього року, та посилить українсько-британське інвестиційне партнерство. 

Контекст

Україна стала другою країною у світі, з якою Велика Британія підписала Угоду про цифрову торгівлю. Першою такою країною став Сінгапур.

Угода про цифрову торгівлю доповнює Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. Угода набуде чинності після виконання всіх внутрішньодержавних процедур.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні