Україна та Велика Британія 20 березня підписали Угоду про цифрову торгівлю, повідомила пресслужба Мінекономіки. Очікується, що реалізація угоди поглибить участь України в глобальних ланцюгах постачань та сприятиме розвитку малого та середнього підприємництва.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Ця угода є правовим фундаментом для більшого розвитку цифрової економіки – від електронної комерції до кібербезпеки – торгівлі цифровими продуктами і послугами між Україною та Великою Британією, йдеться у повідомленні Мінекономіки.
- Торгова угода орієнтована передусім на запобігання появи бар‘єрів у майбутньому. Для українських ІТ-компаній збереження вільного доступу на ринки – базова умова подальшого розвитку, зазначили в Мінекономіки.
- Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що реалізація угоди поглибить участь України в глобальних ланцюгах постачань, сприятиме розвитку МСП та участі жінок у цифровій економіці, а також зменшить перешкоди для участі у глобальній цифровій торгівлі.
- Також, за її словами, підписання цієї угоди закладе основу для практичного наповнення Конференції з питань відновлення України, яка відбудеться у Лондоні у червні цього року, та посилить українсько-британське інвестиційне партнерство.
Контекст
Україна стала другою країною у світі, з якою Велика Британія підписала Угоду про цифрову торгівлю. Першою такою країною став Сінгапур.
Угода про цифрову торгівлю доповнює Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. Угода набуде чинності після виконання всіх внутрішньодержавних процедур.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.