Категорія
Новини
Дата

Укрпошта відновила доставку з українських інтернет-магазинів

Укрпошта з 11 березня відновила доставку з найбільших маркетплейсів та інтернет-магазинів в Україні. Відновлення доставки з маркетплейсів дасть змогу українським підприємцям повернутися до роботи, вважають у компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Доставку можна замовити з ОLX, Prom.ua, Rozetka, Eva, а також онлайн-магазинів одягу, зокрема і дитячого, товарів широкого вжитку, дитячих іграшок, товарів для дому.
  • Перелік маркетплейсів та магазинів, із якими відновлена співпраця Укрпошти — тут.
  • Відновлення доставки з маркетплейсів дозволить українським підприємцям повернутися до роботи, заробляти гроші і посилювати економіку, зазначила заступниця гендиректора Укрпошти Альона Стьопіна.
  • Укрпошта також доставляє посилки з-за кордону. Українці мають можливість купувати товари на всіх міжнародних маркетплейсах (AliExpress, Joom) з доставкою від Укрпошти.

Контекст

На 11 березня працює 4783 відділення Укрпошти. На маршрути виїжджають пересувні відділення. В регіонах, де активні воєнні дії, Укрпошта працює з обмеженнями.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні