Категорія
Новини
Дата

UniCredit відмовився від поглинання російського банку «Открытие». Причина – «геополітична ситуація»

Італійська банківська група UniCredit відмовилася від поглинання російського банку «Открытие», повідомив Bloomberg. Причина – «геополітична обстановка» та ризик запровадження санкцій.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «З огляду на геополітичну ситуацію ми вирішили вийти з угоди», – заявив головний виконавчий директор UniCredit Андреа Орчел.
  • Об'єднаний банк, за його словами, виграв би від набагато сильніших позицій на ринку та «значного синергетичного ефекту без збільшення нашої присутності в країні».

Контекст

11 січня джерела Bloomberg повідомили, що UniCredit зацікавлена у покупці банку «Открытие». Через два тижні «Комерсант» написав, що група передумала через високі ризики введення американських санкцій проти РФ. Аналітики попереджали, що вигоди від злиття не зможуть переважити геополітичні ризики, яких зазнає італійський кредитор.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні