Категорія
Новини
Дата

UniCredit відмовився від поглинання російського банку «Открытие». Причина – «геополітична ситуація»

Італійська банківська група UniCredit відмовилася від поглинання російського банку «Открытие», повідомив Bloomberg. Причина – «геополітична обстановка» та ризик запровадження санкцій.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «З огляду на геополітичну ситуацію ми вирішили вийти з угоди», – заявив головний виконавчий директор UniCredit Андреа Орчел.
  • Об'єднаний банк, за його словами, виграв би від набагато сильніших позицій на ринку та «значного синергетичного ефекту без збільшення нашої присутності в країні».

Контекст

11 січня джерела Bloomberg повідомили, що UniCredit зацікавлена у покупці банку «Открытие». Через два тижні «Комерсант» написав, що група передумала через високі ризики введення американських санкцій проти РФ. Аналітики попереджали, що вигоди від злиття не зможуть переважити геополітичні ризики, яких зазнає італійський кредитор.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні