Категорія
Новини
Дата

Уряд працює над оновленням KPI керівників держбанків для підтримки програми «5–7–9%»

Міністерство економіки, Міністерство фінансів та Національний банк працюють над оновленням KPI керівників державних банків у контексті підтримки програм для реального сектору, сказала в коментарі «Forbes Україна» віцепремʼєрка, міністерка економіки Юлія Свириденко.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У KPI планується додати показник виконання урядових програм підтримки підприємств реального сектору та, зокрема, проведення посівної, зазначила Свириденко. 
  • Програма «5–7–9%» та кредити для аграріїв під 0% інакше не запрацюють, вважає віцепремʼєрка.

Контекст

Майже місяць тому Володимир Зеленський заявив про розширення програми кредитування для підприємців «5–7–9%». На час воєнного стану ставка за кредитом буде 0%. Але українські банки не дуже дослухались до президента – бізнес масово скаржиться на складність отримання кредитів, кажуть у Мінекономіки. Як уряд планує перезапустити програму.

У рамках програми «Доступні кредити 5–7–9» з 21 лютого до 11 квітня було видано 1391 кредит на загальну суму 3,95 млрд грн, порахували у Мінфіні.

Кабінет міністрів додатково виділив 2,3 млрд грн для підтримки аграріїв за програмою «Доступні кредити 5–7–9».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні