Категорія
Новини
Дата

В Україні запускають грантову програму для жіночого та сімейного бізнесу. На розвиток можна отримати до $35 000

В Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. У межах програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» планується надання грантів від $10 000 до $35 000.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Грантову підтримку може бути надано на: релокацію бізнесу, відкриття нового напряму бізнесу, масштабування бізнесу на території України, вихід на міжнародні ринки.
  • До участі в грантовому відборі допускатимуться лише заявки від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які відповідним чином зареєстровані згідно із законодавством.
  • Зазначається, що під час конкурсу не розглядатимуться грантові заявки від бізнесів, основна діяльність яких передбачає перепродаж товарів і послуг.
  • Заявки на участь у програмі можна подати до 24 липня. 

Контекст

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило грантову програму на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах, повідомляє Міністерство економіки України. Обсяг фінансування програми становить $2 млн. У рамках програми передбачено надання близько 30 грантів обсягом від $35 000 до $90 000

За словами першого віцепрем’єра — міністра економіки Юлії Свириденко, міжнародна торгівля є однією з основних статей наповнення бюджету та можливістю українського бізнесу розвиватися та стимулювати національну економіку.

Прийом заявок триватиме до 15 вересня.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні