Категорія
Новини
Дата

Вихід JPMorgan з Росії, обмеження Інтерполу, майбутній дефолт РФ. Головне за ніч

Найбільший банк США JPMorgan другий після Goldman Sachs йде з Росії. Діяльність також призупиняють автоконцерн Stellantis, Google Cloud, турецька авіакомпанія Pegasus Airlines. Інтерпол обмежить співпрацю з РФ, а МВФ прогнозує глибоку рецесію країни та можливий дефолт. Головне за ніч 10–11 березня.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові події

  • Автоконцерн Stellantis, який виробляє Opel, Citroën та Fiat, призупинив експорт автомобілів з РФ та імпорт в Росію, повідомили в російському Інтерфаксі. Але Калузький автозавод Stellantis продовжує роботу. 
  • Google перестав приймати нових користувачів для своїх хмарних сервісів на території Росії, передає Business Insider
  • Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines скасовує свої рейси в Росію з 13 по 27 березня через проблеми зі страхуванням літаків, повідомляє Інтерфакс-Україна
  • Найбільший банк США JPMorgan згортає свою діяльність в Росії та завершує наявні зобов’язанні в країні, передає Bloomberg. Росія не була включена у топ-20 країн, із якими співпрацює банк поза США. Згідно із джерелами Bloomberg, кількість працівників у російському філіалі складає трохи більше 100. 
  • Білорусь дозволила перевозити своєю залізницею російські ракети, повідомляє Центр протидії дезінформації. У напіввідкритих вагонах без відповідного маркування можна буде перевозити головні частини ракет «Точка-У, реактивні снаряди РСЗВ «Град», реактивні снаряди «Смерч», квазібалістичні та крилаті ракети для «Іскандерів» тощо.
  • Інтерпол вводить обмеження у співпраці з РФ, проте не виключатиме її, повідомляє організація у своїй заяві. Тепер запити московського офісу Інтерполу проходитимуть перевірку на відповідність правилам у Генеральному секретаріаті. Але Інтерпол не буде повністю припиняти обмін інформацією, тому що це «дасть злочинцям чіткі можливості як вчиняти злочини, так і ухилятися від захоплення, створюючи розрив у глобальній безпеці та безпеці». 
  • Директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва прогнозує РФ «глибоку рецесію» і не вважає російський дефолт «малоймовірною подією».
  • Американський Сенат схвалив виділення $13,6 млрд допомоги Україні, передає The Associated Press. Тепер рішення має підписати президент США Джо Байден.
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні