Категорія
Новини
Дата

Японський концерн Bridgestone зупиняє виробництво шин у РФ

Японський концерн Bridgestone призупинить виробництво автомобільних шин в російському Ульяновську, постачання в РФ та майбутні інвестиції, йдеться у повідомленні компанії. Виробництво зупиниться з 18 березня, пише Інтерфакс.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про "Нову пошту".

Ключові факти

  • Компанія пояснила, що стикається з серйозними проблемами, викликаними перебоями в ланцюжку поставок і логістиці, волатильністю національної та іноземної валют, які серйозно позначаються можливості забезпечити стабільне виробництво у Росії.
  • Bridgestone обіцяє підтримку своєму персоналу та виплачуватиме зарплату. У Bridgestone – понад 11 000 співробітників у РФ.

Контекст

Bridgestone розпочав виробництво шин в Ульяновську у 2017 року. Потужність підприємства – до 2 млн шин на рік, обсяг інвестицій у проєкт – 12,5 млрд рублів.

Російська прокуратура погрожує західним компаніям, які припиняють бізнес у РФ через війну в Україні, арештами активів та співробітників, повідомила The Wall Street Journal із посиланням на джерела. Йдеться про арешти товарних знаків та керівників, які виступили проти війни в Україні.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні