Український експерт з енергетики і сержант Збройних Сил України Олексій Хабатюк загинув 4 травня. Про це повідомив колишній очільник НАК «Нафтогаз» Андрій Коболев на сторінці у Facebook.
Ключові факти:
- «Мені вперше сказали вчора, що Олексій Хабатюк загинув. Я не хотів вірити і більше нікому не казав. … Сьогодні почали надходити підтвердження від спільних знайомих», – написав Андрій Коболев.
- У соцмережах друзі та колеги Хабатюка підтверджують смерть експерта на війні та висловлюють співчуття родині та близьким.
- Олексій Хабатюк був одним із найкращих у роботі з цифрами і даними, сказала президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко. Він обстоював ринкові правила в українській енергетиці. «Олексій знав, як треба відбудовувати Україну. Таких людей не так багато. Його загибель – велика втрата для країни», – сказала Павленко.
- У понеділок, 1 травня, Хабатюк повідомив, що повертається до Донецької області, і оприлюднив відповідне фото.
Новина оновлюється…
Контекст:
Олексій Хабатюк народився 19 вересня 1977 року. Цьогоріч йому мало виповнитися 46 років.
Вивчав енергетику і теплофізику в Київському політехнічному університеті. Починав працювати у сфері відновлювальної енергетики. Працював у Держагентстві екоінвестицій, очолював Фонд цільових екологічних інвестицій. П’ять років працював у департаменті енергоефективності «Нафтогазу».
Після початку повномасштабної війни Олексій Хабатюк вступив до лав Збройних сил України, мав звання сержанта.
![Ракетна атака, фільм, фотографія. Один із блекаутів закрив у пастці сотні шахтарів на глибині пів кілометра. Що їх врятувало? /Фото Sasha Maslov/Institute](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/6/2e/f59d8f39-31b7044a12038162f7ac535bf0b192e6.jpg?v=2274_4)
![Українська армія здивувала світ. Проте є щонайменше пʼять проблем, які їй потрібно вирішити /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/2/f6/35274699-27b696d5aa1db3b3362a91849ad55f62.jpg?v=4200_3)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.