Категорія
Новини
Дата

Загинув експерт з енергетики та військовослужбовець Олексій Хабатюк

Український експерт з енергетики і сержант Збройних Сил України Олексій Хабатюк загинув 4 травня. Про це повідомив колишній очільник НАК «Нафтогаз» Андрій Коболев на сторінці у Facebook.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти:

  • «Мені вперше сказали вчора, що Олексій Хабатюк загинув. Я не хотів вірити і більше нікому не казав. … Сьогодні почали надходити підтвердження від спільних знайомих», – написав Андрій Коболев.
  • У соцмережах друзі та колеги Хабатюка підтверджують смерть експерта на війні та висловлюють співчуття родині та близьким.
  • Олексій Хабатюк був одним із найкращих у роботі з цифрами і даними, сказала президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко. Він обстоював ринкові правила в українській енергетиці. «Олексій знав, як треба відбудовувати Україну. Таких людей не так багато. Його загибель – велика втрата для країни», – сказала Павленко.
  • У понеділок, 1 травня, Хабатюк повідомив, що повертається до Донецької області, і оприлюднив відповідне фото.

Новина оновлюється…

Контекст:

Олексій Хабатюк народився 19 вересня 1977 року. Цьогоріч йому мало виповнитися 46 років.

Вивчав енергетику і теплофізику в Київському політехнічному університеті. Починав працювати у сфері відновлювальної енергетики. Працював у Держагентстві екоінвестицій, очолював Фонд цільових екологічних інвестицій. П’ять років працював у департаменті енергоефективності «Нафтогазу».

Після початку повномасштабної війни Олексій Хабатюк вступив до лав Збройних сил України, мав звання сержанта.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні