Президент України Володимир Зеленський звільнив очільників трьох обласних військових адміністрацій, зокрема Хмельницької, Одеської та Луганської, про це свідчать відповідні укази на сайті глави держави.
Ключові факти
- Указами від 15 березня було звільнено з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації – Сергія Гамалія, з посади голови Одеської обласної державної адміністрації – Максима Марченка, а Сергія Гайдая з посади голови Луганської обласної державної адміністрації.
- У кожному з документів зазначено, що голів ОВА звільнено на підставі поданих ними заяв.
Контекст
24 січня Кабінет Міністрів погодив проєкти указів президента України про звільнення п’яти очільників обласних військових адміністрацій – Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Херсонської, повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.
14 березня Кабінет Міністрів погодив звільнення з посад голів Луганської, Одеської та Хмельницької обласних державних адміністрації, повідомляв представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Гайдай очолював Луганську ОДА з 25 жовтня 2019 року, Марченко був призначений головою Одеської ОДА 1 березня 2022 року, Гамалій очолював Хмельницьку ОДА з 3 грудня 2020 року.
![Бахмут. Варто битися до кінця або відійти, рятуючи життя? Forbes аналізує аргументи за і проти /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/f/5d/dc1060f2-4e07aee885d4e90c6e440a51ce44c5df.jpg?v=8946_5)
![Для досвідчених і ризикових. Уряд збільшує фінансування підтримки малого бізнесу. Як працює програма «єРобота» та хто отримує держкошти /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/9/62/fec713a7-22766cbcbd61338905bc4f0a5354a629.jpg?v=9388_2)
![Уряд збільшує витрати на оборону на 518 млрд грн, щоб Україна могла воювати до кінця 2023 року. Розрахунки аналітика Олександра Паращія /Фото - особистий архів, колаж - Forbes.ua](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/9/87/d1492188-26a7a2eed354fca757434fb80597d879.png?v=4244_2)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.