Інформація про Олексій Вадатурський

«Нібулон», АПК, транспорт

Олексій Вадатурський /Олександр Чекменьов
$430 млн (дані 2021 року)
24 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
72 роки, одружений, син
Місце народження
Село Бендзари, Одеська область

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Олексія Вадатурського у власному будинку в Миколаєві вбила російська ракета С-300. Йому було 74 роки. Разом із ним загинула дружина Раїса. Єдиний син Вадатурського Андрій, 49, став власником і СЕО компанії. «Нібулон» – один з найбільших в Україні операторів елеваторних потужностей і другий за обсягами експортер зерна – сильно постраждав у війні. Прямі втрати Вадатурський оцінює в $416 млн та 20 000 га сільськогосподарських угідь, які наразі окуповані або стали непридатними. Виторг у 2021 році – $1,5 млрд, кредитний портфель – близько $570 млн.

Принцип: «Я не батько, у мене інший стиль управління і розуміння бізнесу» (Андрій Вадатурський, інтервʼю ЕП)

100 найбагатших українців 2021

Порада собі 20‑річному: «Не забувай своє коріння – у твоєму генетичному коді записані досягнення попередніх поколінь. Вір у себе і нічого не бійся, адже кожна людина має рівні можливості у досягненні своєї мети. Постійно працюй над самовдосконаленням і будь вимогливим до себе».

Подія року: Ухвалення Верховною Радою закону про внутрішній водний транспорт. «Процес розробки, обговорення й ухвалення цього закону тривав 10 років, і мені довелося витратити на це понад 80% особистого часу, який я міг би присвятити розвиткові компанії.

100 найбільших українців 2020

Підйом о шостій ранку із запливом на 600 метрів – так починає будні 72-річний засновник аграрної компанії «Нібулон». Йому потрібно залишатися в тонусі, щоб реалізувати головні цілі свого бізнесу: збільшити кількість суден до 100 до 2022 року (готово 77), організувати прямий транспортний ланцюг із Єгиптом, відкрити новий перевалочний термінал у Дніпропетровській області.

Вадатурський веде скромний спосіб життя і пишається тим, що побудував компанію з оборотом близько $1,5 млрд, не йдучи на договорняки з чиновниками.

У 2019 році «Нібулон» оновив одразу кілька рекордів компанії, зокрема зібрав 367 000 тонн врожаю (на 9% більше, ніж у 2018-му) і побудував 140-метрове судно класу «річка – море», найбільше в Україні за чверть століття. Вадатурський переконаний, що добиватися результатів йому допомагають чесність, наполегливість і впевненість у своїй правоті.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд