«Нібулон»,  Андрій Вадатурський /Артем Галкін для Forbes Ukraine
Категорія
Компанії
Дата

Важкий спадок. Як Андрій Вадатурський керує «Нібулоном» після смерті батька. Історія порятунку одного з найбільших агрохолдингів України

Андрій Вадатурський, 50, син і спадкоємець засновника «Нібулону». Фото Артем Галкін для Forbes Ukraine

Олексій і Раїса Вадатурські загинули у ніч на 31 липня 2022 року, після того, як у їхній будинок влучила ракета. Разом зі спадком до Андрія Вадатурського перейшло керування «Нібулоном». Як новий власник управляє бізнесом?

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Перше рішення «Нібулону» після загибелі Олексія Вадатурського – перерахувати заробітну плату 6000 співробітників на два дні раніше, ніж зазвичай. «Треба було дати посил, що «Нібулон» працює і буде працювати», – розповідає Андрій Вадатурський, 50, син і нащадок засновника.

Звістка про смерть батьків застала його за кордоном. Олексій і Раїса загинули у ніч на 31 липня 2022 року, після того, як у їхній будинок влучила ракета. Дві доби за кермом у вирі емоцій і думок. На першій онлайн‑нараді без участі Вадатурського‑старшого всі плакали, згадує Андрій. Перекласти відповідальність не було на кого.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні