Інформація про ПриватБанк

Процентний дохід (за 10 місяців 2020 року): 28 млрд грн, Сфера: фінанси. Власник: Україна

ПриватБанк
Капітал: 43,7 млрд грн
20 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
21 138
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
18 164 грн
Керівник HR
Світлана Редько
СЕО
Герхард Бьош
Оцінка мобільного застосунку
4,4
Ставка за річним депозитом
(100 000 грн): 7%
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
53

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Стандартизований підхід у реінтеграції працює не дуже добре, побачили у ПриватБанк. Історія служби, воєнний досвід та проблеми ветеранів надто різні.

У «Приваті» впровадили комплексну підтримку ментальної сфери. Із ветеранами працюють військові психологи, які допомагають прожити травму, полегшити повернення і подолати стигми щодо психічного добробуту. Військові психологи із бойовим досвідом консультували і команду: пояснювали, що недоречно робити у співпраці з ветераном та як допомогти йому стати ефективним. Окремі тренінги проходили керівники та команди, до яких доєднуються ветерани.

15 найкомфортніших банків України

ПриватБанк – лідер рейтингу в номінації «Надійність» завдяки докапіталізації урядом під час націоналізації та 100‑відсотковому резервуванню портфеля непрацюючих корпоративних кредитів. Він також є лідером ринку за обсягом прибутку (11,6 млрд грн за січень – червень 2021 року) та зростанням залишків на рахунках фізичних осіб за рік (+27 млрд на 1 липня 2021‑го).

«Приват» зберіг лідерство після націоналізації завдяки технологічності та позитивному клієнтському досвіду, вважає новий СЕО банку Герхард Бьош. Мобільний застосунок «Приват24» використовують понад 12 млн осіб, кількість роздрібних клієнтів перевищує 20 млн.

У травні Банк Англії визнав законним bail‑in єврооблігацій ПриватБанку на $595 млн під час його націоналізації, що матиме позитивний вплив на судові процеси проти банку, ініційовані колишніми власниками. Ці процеси, за словами Бьоша, не впливають на роботу банку, головний фокус для співробітників – бізнес. За чотири роки після націоналізації «Приват» наростив клієнтську базу на чверть та заплатив 55 млрд грн дивідендів. Його портфелі іпотечних та споживчих кредитів – найбільші на ринку.

50 найкращих роботодавців

У ПриватБанк можна влаштуватися без досвіду роботи в банківській сфері. І навчитися в процесі. У такий спосіб фінустанова бореться з кадровим голодом і знижує плинність персоналу.

Новачки навчаються по дві години на день упродовж тижня – двох місяців (залежно від обраного напряму). Для досвідчених співробітників є програма професійного зростання, спрямована на розвиток конкретних навичок, що стосуються роботи, скажімо, з корпоративними клієнтами, управління персоналом або інформаційної безпеки. І з новачками, і з ветеранами, які відчувають складності, працюють коучі.

У соцпакеті співробітників ПриватБанку – пільгові кредити на житло і авто, консультації з юридичних питань, а також знижка на медичне страхування. Тих, хто «на фронті», – а це касири, фахівці з обслуговування клієнтів, інкасатори, – забезпечують безкоштовним медстрахуванням. 

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Fozzy Group /Fozzy Group
Виторг 78,2 млрд грн
Метінвест /Getty Images
Виторг 278 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд