Інформація про Укрпромінвест-Агро

Виторг за 12 місяців 2023: 14,5 млрд грн

Укрпромінвест-Агро

Профайл

Власник
Петро Порошенко, Олексій Порошенко
Керівник
Роман Огородов
Кількість працівників
3600

20 ефективних агрокомпаній України

Виторг агрохолдингу родини Порошенко у 2023 році збільшився на 47%. Компанія, за власними даними, входить у трійку найбільших виробників цукру, займаючи 19% ринку, і є лідером у виробництві пшеничного борошна. За два роки війни частка переробки у виторгу збільшилася на 13 в.п., до 74%. Також холдинг розвиває мʼясне та молочне тваринництво, маючи 7600 голів великої рогатої худоби та 4000 свиней. Ключові культури – цукровий буряк, пшениця, соя, кукурудза, соняшник.

Наприкінці минулого року гендиректором керівної компанії став керівник бізнесу «Укрпромінвест-Агро» Роман Огородов, директором із агробізнесу групи – Олександр Максименко, цукрове виробництво очолив Юрій Безкоровайний, а HR-директоркою призначили Лідію Клочан, яка до того обіймала аналогічну посаду в агрохолдингу Ріната Ахметова HarvEast. «Зміни покликані надати нового імпульсу в розвитку групи», – пояснила кадрові перестановки пресслужба.

У 2022/2023 маркетинговому році «Укрпромінвест-Агро» отримав рекордну врожайність озимої пшениці з показником 7,55 т/га й експортував до країн ЄС 120 000 т цукру. Це найбільший показник серед українських компаній та 29% від загального експорту цукру. Попри очікуване зниження світових цін на цукор, цукровий буряк, за прогнозом Огородова, залишатиметься в лідерах із прибутковості порівняно із традиційними сільськогосподарськими культурами й у 2024-му.

Участь в рейтингах
Статті по темі