Інформація про «Укрзалізниця»

Транспорт

«Укрзалізниця»

Профайл

Власник
Держава Україна
СЕО
Євген Лященко
Кількість працівників
225 000
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
520

25 найбільших інвесторів країни

На другому році війни «Укрзалізниця» збільшила інвестиції на 34% – до 19,6 млрд грн, каже голова правління УЗ Євген Лященко. Більш ніж половина коштів пішла на розвиток інфраструктури: ремонт 1300 км колій, відновлення мостів та об’єктів електроенергетики. 89% інвестицій у 2023-му компанія покрила з власних коштів, решту забезпечили держбюджет (974 млн грн) та залучені гроші (781 млн грн).

У 2024-му УЗ збільшила інвестбюджет до 38 млрд грн. «Не плануємо залучати допомогу з бюджету», – каже Лященко. Упор буде на власні кошти, гранти і кредити.

Майже 40% інвестицій УЗ спрямує на відновлення інфраструктури, 13% піде на сектор пасажирських перевезень, 9% – на оновлення рухомого складу. По пів мільйона гривень УЗ інвестує у розвиток нового для себе контейнерного напряму та ІТ-інфраструктури.

Топ інвестиційних проєктів 2023 року 

Інфраструктура – 10,021 млрд грн.

Пасажирські перевезення – 2,995 млрд грн.

Локомотивне господарство – 2,809 млрд грн. 

Вантажні перевезення – 2,128 млрд грн. 

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Розробляючи програму, в УЗ зробили відкриття: ветерани вважали, що інвалідність означає кінець карʼєри і на залізниці, і в інших сферах, каже голова правління УЗ Євген Лященко. 

Завдання «Укрзалізниці» – подолати стереотип. Як їм це вдається? Ігор (імʼя змінене з міркувань приватності) працював електромонтером на Київщині. З фронту ветеран повернувся з інвалідністю І групи. На УЗ ввели нову посаду – технік району контактної мережі. Ігор пройшов навчання і виконує нові обовʼязки у знайомому колективі.

Регулювальник швидкості руху вагонів Олександр (імʼя змінене) не міг працювати на попередній посаді. Рішення – переїзд до іншого міста, посада оператора з обробки документів та навчання в Університеті залізничного транспорту.

Кейси обʼєднує унікальність кожного рішення. Потрібно врахувати з десяток факторів: попередню посаду, освіту, психологічний стан, здобуті під час служби компетенції.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі