Інформація про Віктор Іванчик

«Астарта», АПК, нерухомість

Віктор Іванчик /з особистого архіву
$130 млн (дані 2021 року)
95 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Село Пустовійтове, Полтавська область

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Виторг «Астарти» за дев’ять місяців 2022 року перевищив минулорічний показник за аналогічний період на 13% і становив €341 млн. Чистий прибуток скоротився в 1,6 раза, до €102,2 млн. Фокус – на переробку. «Астарта» інвестує 50 млн у лінію кормового соєвого протеїнового концентрату потужністю 100 000 т на рік.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Створена Іванчиком компанія «Астарта» здобула найкращі за три роки фінансові результати: прибуток €8,6 млн, EBITDA €113,4 млн.

Перша оплачувана робота: «Три роки керував студентськими будзагонами в Хабаровському краї і на Чукотці. Заробляв від 22 до 55 рублів на добу».

Де бачить себе за 10 років: «Сподіваюся, як і тепер, розвиватиму «Астарту».

25 найбільших рантьє

Орендний дохід: $11 млн

Основні об’єкти: БЦ «Астарта» 

У рік пандемії і масового переходу на дистанційку власники офісної нерухомості мінімізували простої як могли. Пропонували знижки, відтермінування платежів, але допомогло інше. «Багато IT‑компаній, а їх серед наших клієнтів 60%, зіткнулися з підвищеною плинністю кадрів, – розповідає керівний директор БЦ «Астарта» Максим Олексієнко. – Вони дуже чекали повернення в офіси». І дочекалися.

Нині «Астарта» заповнена на 97%. Бізнес‑центр належить аграрному магнатові Віктору Іванчику, 64, і девелоперу Валерію Короткову, 57. За словами Олексієнка, майже всі орендарі продовжили контракти на 2021 рік. Одна з причин – айтішникам подобається Поділ. Із найвідчутніших переваг – нова будівля, дизайнерський ремонт, внутрішній дворик для відпочинку і своя котельня, яка дозволяє економити на платіжках за тепло.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд