Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
- Українці становлять чверть відсотка від кількості мільярдерів у світі. Найбільше власників статків понад $1 млрд – у США (724) та Китаї (626). У цих двох країнах проживає 49% всіх мільярдерів планети. Ще в трьох країнах сотня найбагатших складається винятково з мільярдерів – в Індії, Німеччині та Росії.
- У світі існує лише 35 країн, у яких статки найбагатшої людини перевищують капіталізацію найбагатшого українця. При цьому у світі понад 100 держав, у яких ВВП на душу населення вище, ніж в Україні.
- Рінат Ахметов багатший за будь‑якого з 39 тайванських мільярдерів. Його статків достатньо, щоб очолити національний рейтинг п’яти з семи сусідніх країн: Польщі, Словаччини, Угорщини, Білорусі та Молдови. У Румунії він зайняв би друге місце, в Росії – 26‑те.
- Серед 1000 найбагатших людей світу лише один громадянин України – Рінат Ахметов.
- Загальні статки української першої сотні становлять 29% ВВП. У США цей показник дорівнює 12%, у Німеччині – 15%, у Росії – 34%.
- Економіка Казахстану більша за українську з 2010 року. При цьому там лише 43 особи володіють статками понад $100 млн. В Україні – 123.
- Якщо зібрати капітал 100 найбагатших українців в одних руках, його володар опиниться на 32‑му місці у світовому рейтингу, а в американському – замкне першу двадцятку.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.