Фото надані Ощадом
Категория
Партнерский материал
Дата

Стабільність під час війни: як банки зберігають довіру клієнта у воєнний час

2 хв читання

Фото надані Ощадом

Гроші люблять тишу, а війна цю тишу руйнує. За цією логікою, українська банківська система мала б зіштовхнутися зі зміною ставлення до себе з боку клієнтів із початку повномасштабної агресії Російської Федерації. Але цього не відбувається. 

Навпаки, вітчизняні банки зберігають довіру клієнтів. Завдяки чому? Цей парадокс на своєму прикладі пояснив один із державних банків із найбільшою кількістю відділень – Ощад.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов вважає, що запорукою довіри українців до банків під час війни є стабільна робота банківської системи.

Сергій Наумов

Сергій Наумов

Голова правління Ощадбанку

На власні очі люди бачать, що поза територією активних воєнних дій двері відділень Ощадбанку відчинені для клієнтів, банкомати поповнюються готівкою, картки працюють, функціонують мобільні банківські додатки.

Це додає впевненості у стабільності фінансового інституту. Безперервність роботи досягається відданою працею тисяч працівників Ощадбанку, яка часом межує з героїзмом. Свідченням збереження довіри до банку під час війни є те, що залишки коштів фізичних осіб на рахунках Ощаду протягом місяця війни зросли більш ніж на 8,6 млрд грн.

Бізнес також продовжує активно використовувати банківські послуги Ощаду.

Антон Тютюн

Антон Тютюн

Заступник голови правління Ощадбанку

Цьому сприяє те, що еквайрингова мережа й термінал у смартфоні ОщадРау стабільно працюють, банківські платежі у нашій фінансовій установі здійснюються без затримок.

Один із пріоритетів у діяльності Ощаду під час війни – допомога клієнтам.

Для роздрібних клієнтів та представників мікро‐, малого та середнього бізнесу Ощадбанк запровадив кредитні канікули, пролонгував картки, знизив або взагалі обнулив тарифи.Банк не припиняє кредитування своїх клієнтів – підприємців МСБ.

У фокусі, як і раніше, сільське господарство: його нормальне функціонування пов’язане з продовольчою безпекою країни. Нещодавно Ощад видав перший з початку війни кредит клієнту на проведення посівної – 20 млн грн отримало сільськогосподарське підприємство з Київщини.

Безперервність роботи досягається відданою працею тисяч працівників Ощадбанку, яка часом межує з героїзмом

Ще один напрям роботи, на якому зосереджується Ощад, – наповнення бюджету та допомога Збройним силам України.

До державної скарбниці сплачено авансом дивіденди та податок на прибуток. На аукціонах Мінфіну банк придбав військових ОВДП на суму 10 млрд грн, незабаром плануються додаткові інвестиції у такі цінні папери.

Як і всі патріотичні бізнеси, Ощад підтримує армію: на допомогу ЗСУ перераховано 100 млн грн. Де тільки є можливість без шкоди для критичної діяльності, регіональні підрозділи Ощадбанку надають на допомогу армії інкасаторські автомобілі (128 авто) та бронежилети (567 штук). Також Ощад усіляко допомагає клієнтам фінансово підтримувати ЗСУ.

Платежі на рахунок допомоги українському війську, відкритий в НБУ, здійснюються в Ощадбанку без комісій.

У додатках Ощад 24/7 та Мобільний Ощад відкрито сервіс для благодійних внесків на потреби української армії. З початку війни Ощадбанк відкрив понад 210 рахунків благодійним організаціям. За цей час фізичні та юридичні особи перерахували через банк на підтримку Збройних сил України та на благодійність майже 5 млрд грн.

«Ощадбанк і в майбутньому робитиме все, щоб продовжувати функціонування там, де це можливо, – на цьому сконцентровані наші головні зусилля. Банк і надалі буде йти назустріч клієнтам і допомагати державній скарбниці та ЗСУ за будь-якої можливості», – наголошує голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Стабільність під час війни: як банки зберігають довіру клієнта у воєнний час /Фото 1
Стабільність під час війни: як банки зберігають довіру клієнта у воєнний час /Фото 2
Стабільність під час війни: як банки зберігають довіру клієнта у воєнний час /Фото 3
Стабільність під час війни: як банки зберігають довіру клієнта у воєнний час /Фото 4
Предыдущий слайд
Следующий слайд

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине