Інвестиції в освіту – запорука ефективної відбудови й успішного майбутнього України
Категория
Партнерский материал
Дата

Інвестиції в освіту – запорука ефективної відбудови й успішного майбутнього України

5 хв читання

Спільнота Ukraine Global Scholars об’єднана метою зростити нове покоління високоосвічених українських лідерів і професіоналів. Долучитись може кожен  

Благодійна організація Ukraine Global Scholars (UGS) допомагає талановитим українським школярам із сімей з невисоким рівнем доходу вступити та вибороти стипендії на навчання до найкращих університетів та шкіл-пансіонів світу. Завдяки UGS, уже 192 хлопців і дівчат з усіх куточків України навчаються або нещодавно завершили навчання в закладах освіти міжнародного рівня. Серед цих закладів Гарвардський, Принстонський, Єльський, Колумбійський університети, Стокгольмська школа економіки в Ризі, університет Мінерва, Массачусетський технологічний інститут, Джорджтаунський університет в Катарі, школи-пансіони в США (Iolani, Deerfield Academy, Hill School, The Taft School, Woodeberry Forest та ін.) та Сполученому Королівстві (Harrow School, Glenalmond College, Rugby School, Queen Anne’s School та ін.). Протягом п’яти років після отримання ступеня бакалавра студенти UGS мають повернутись і зробити вагомий внесок у відбудову України. 

Юлія Сичікова

Юлія Сичікова

Співзасновниця української благодійної організації БФ «ЮКРЕЙН ГЛОБАЛ СКОЛАРС»

«Ми розпочали UGS у 2015 році з метою допомогти кільком талановитим студентам досягти свого максимального потенціалу. З часом наша мета дозріла до побудови освітньої платформи для української молоді, що передбачає не лише отримання найкращої освіти, а й підтримку карʼєри та життєвого шляху, щоб допомогти Україні досягти успіху на всіх фронтах у довгостроковій перспективі. За менше ніж п’ять років наш вплив масштабувався від десятків до сотень, і ми сподіваємось збільшити його вдесятеро протягом наступних п’яти років».

«Ми як суспільство маємо усвідомити, що в Україні немає і не може бути «своїх» і «чужих» дітей. Освіта й створення умов для розвитку нових поколінь – справа кожного. Це як ніколи актуально зараз, коли наша держава виборює перемогу над Росією. Українці й українки вдома і по світу об’єднались заради перемоги, так само маємо об’єднатись, аби відбудувати країну та зростити нове покоління лідерів та професіоналів», – переконана директорка програми UGS Олена Підгорна.  

Інвестиції в освіту – запорука ефективної відбудови й успішного майбутнього України /Фото 1

Фіналісти й волонтери Ukraine Global Scholars у підготовчому таборі в Карпатах

Ви власник або рекрутер в українській компанії? Запросіть студентів Ukraine Global Scholars до себе на стажування або на роботу

Завдяки програмі літніх стажувань студенти UGS отримують практичний досвід, розвивають професійні контакти та роблять внесок у розвиток України вже під час навчання. Для роботодавців стажування – це можливості для майбутнього рекрутингу. Партнери UGS за програмою стажувань відзначають відповідальне ставлення стажерів до завдань, їхні розвинені навички ефективної комунікації, ініціативність і здатність приймати рішення. 

Наступного року 30 молодих людей із попередніх когорт UGS отримають ступінь бакалавра в найкращих університетах світу за різними спеціальностями. Вони готові зробити свій внесок у розвиток вашої організації і відбудову України та відкриті до пропозицій щодо працевлаштування. 

Дмитро Ливч

Дмитро Ливч

Радник прем’єр-міністра України (2020-2022), асоційований партнер консалтингової компанії CIVITTA, голова правління НГО EasyBusiness та співзасновник Центру економічного відновлення

«Студенти, які навчаються за кордоном за програмою UGS, здібні, кмітливі й завжди прагнуть більшого. Ми вже не вперше запрошуємо стажерів до CIVITTA, EasyBusiness та Центру економічного відновлення і стабільно задоволені результатами співпраці. Для української молоді дуже важливо отримувати досвід роботи над масштабними проєктами вже на етапі навчання в університеті, щоб бути краще підготовленими для подальшої роботи і чимраніше починати набувати професійний досвід. Тому для нас запрошення студентів UGS на стажування – це завжди win-win».

Маєте можливість зробити внесок? Долучайтесь до кола благодійників Ukraine Global Scholars 

Цього року ще 80 школярів із різних областей України успішно пройшли відбір та приєднались до спільноти UGS. Вони завершили навчання в безкоштовній літній школі з підготовки до тестів та взяли участь у літньому підготовчому таборі UGS, які цього року волонтери проводили онлайн. Наразі вони складають тести, вартість яких покриває організація, та працюють над документами для вступу з індивідуальним ментором-волонтером UGS. 

Організація функціонує та допомагає українським школярам завдяки благодійним внескам. Кожна пожертва в тисячу доларів США дозволить підготувати та підтримати під час вступу й переїзду ще одного фіналіста. Водночас сума стипендій, які отримали від закладів освіти 192 фіналісти UGS попередніх років, перевищила $50 млн.     

Інвестиції в освіту – запорука ефективної відбудови й успішного майбутнього України /Фото 2

Виховуєте дітей? Спонукайте їх до розвитку та навчання 

Заохочуйте цікавість і допитливість змалечку. Ніщо так не спонукає до здобуття нових знань і опанування новими вміннями, як подив від побаченого, почутого чи прочитаного. Запитання є запорукою розвитку. Створюйте умови, не давайте готових відповідей, заохочуйте пошук. Допомагайте розвиватись закладам освіти, що заохочують вільну гру дошкільнят, співпрацю та розвиток навичок ведення дискусії, критичного мислення, рефлексії власної навчальної діяльності у школярів.   

Заохочуйте дітей до вивчення мов, зокрема англійської. Вільне володіння англійською розширює можливості для навчання, професійного та кар’єрного розвитку в сучасному світі. Сьогодні у дітей та молоді є безкоштовний доступ до широкого спектра навчальних онлайн-ресурсів. Наприклад, завдяки ENGin школярі віком 10+ з України можуть безкоштовно вдосконалювати англійську з носіями мови, а Duolingo є партнером UGS з питань тестування рівня англійської та пропонує інтерактивні ресурси для вивчення мов з нуля. Декілька років тому засновники та волонтери UGS також розробили онлайн-курс для школярів старших класів про вступ та отримання стипендій від найкращих закладів освіти міжнародного рівня. Курс є безкоштовним і доступний за цим посиланням на платформі Prometheus.  

Бажаєте допомогти Ukraine Global Scholars, але не знаєте, як саме? Напишіть нам 

Ukraine Global Scholars поки що не має офісу, й організація стало розвивається завдяки волонтерам – випускникам програми. Організація відкрита до співпраці з компаніями, неприбутковими організаціями, органами державної влади й місцевого самоврядування та приватними особами, які поділяють місію та цінності UGS. Долучайтесь! Лише спільними зусиллями ми можемо зростити наступні покоління українських лідерів і професіоналів, патріотів своєї країни, які після здобуття освіти застосовуватимуть найкращий світовий досвід, знання й уміння для відбудови й розвитку України. З пропозиціями допомоги та співпраці звертайтесь за адресою: [email protected].   

Олексій Антонюк

Олексій Антонюк

м. Коломия, фіналіст UGS ‘2019, Yale University ‘2024

«Участь у програмі дала мені можливість отримати відмінну закордонну освіту в Єльському університеті – можливість, яку я, школяр зі звичайної української сімʼї з Коломиї, ніколи не зміг би здобути без UGS. Я вивчаю міжнародну безпеку і щодня маю можливість спілкуватися з найвідомішими професорами світу, високопосадовцями США та цікавими студентами. Я планую застосовувати ці знання для відбудови України після перемоги у війні з Росією. Мені особливо цікаво працювати над оборонною стратегією та стратегією міжнародних відносин для забезпечення того, щоб Росія більше ніколи не вторглася в Україну». 

Ольга Василів

Ольга Василів

м. Київ, фіналістка UGS ‘2018, Connecticut College ‘2023

«Окрім потужних освітніх можливостей, програма надала мені підтримку й безцінний досвід спілкування з іншими учасниками й волонтерами, що до сьогодні дає поштовхи моїй академічній та кар’єрній діяльності. Як соціологиню мене цікавлять якісні зміни в інституційних порядках, а саме покращення соціальної політики, доступу до житла, покращення освіти в сільській місцевості й розширення галузі зеленої енергетики. Тому я вірю, що одного дня мені вдасться представити та просувати роль українського ринку в цих сферах під час обговорення умов вступу до ЄС».

Сергій Малевич

Сергій Малевич

м. Рівне, UGS ‘2021, Milton Academy ‘2024

«Моє життя розділилося на «до UGS» та «з UGS». У вересні цього року я розпочав навчання у престижній школі-пансіоні Milton Academy, в яку мені вдалося вступити саме завдяки прямій підтримці та ресурсам UGS. У майбутньому я планую здобути якісну освіту в США, а після цього повернутися в Україну та працювати в хімічній індустрії, застосовуючи на практиці отримані знання та навички. Проте й зараз я продовжую волонтерити в UGS та допомагати новим фіналістам на їхньому зовсім непростому шляху, бо вірю, що за нами майбутнє нашої держави!»

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине