Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day 
Категория
Партнерский материал
Дата

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day 

Наприкінці червня відбувся Chivas Jazz Day у Країні Едем, де гості насолоджувалися джазом і смаковими відтінками шотландського купажу. Захід організували посеред природи, з музикою та фуршетом, де гості спілкувались у неформальній атмосфері з бізнес-партнерами, зустрічалися з друзями та знайомилися з новими цікавими людьми.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Протягом події працював Chivas Bar з коктейлями на основі «Chivas Extra 13 років» – вишукане поєднання солодкості стиглих груш у сиропі та ванільної карамелі. Яскравість смакової гами відчувалася в кожному ковтку, адже поєднання завжди краще – як у джазі, так і у віскі. Часткове дозрівання в бочках з-під хересу набуло багатого смаку шотландського купажу.

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 1

Упродовж дня відбувся і майстер-клас The Blend з дегустацією віскі Chivas з амбасадором бренда Андрієм Охремчуком. Chivas – благородний і неповторний купажований віскі, результат кропіткої роботи майстра купажу і використання неперевершеного запасу чудових віскі, з турботою витриманих Chivas Brothers. 

Цього дня кожен учасник мав можливість відчути себе майстром купажу, приготувавши свій бленд, враховуючи особисті побажання та смаки. Адже тільки обʼєднавши досвід, знання і натхнення талановитих людей, можна створити щось дійсно цікаве. 

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 2

Також гості мали можливість насолодитися мистецьким майстер-класом з малювання власних картин під супровід живої музики та дегустації шампанського Perrier-Jouët. Усі зображення картин перенесли на хустини, і кожен учасник отримав свою авторську роботу в подарунок.

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 3

Крім того, на Chivas Jazz Day усі гості мали змогу опанувати ази гри в гольф. Інструктори EDEM GOLF CLUB проводили майстер-класи для початківців і розповідали про особливості гольфу. Це не просто спорт, а певний спосіб життя, що поєднує інтелект, азарт, медитацію, естетику та природу.

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 4

Відвідувачі також могли протестувати нові автомобілі Mercedes-Benz GLE, E, GLS та Mercedes-EQA. Завершився день віртуозним виступом композитора Євгена Хмари, що надало заходу особливої атмосфери.

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 5

Кожен гість отримав на згадку свічку з яскравим ароматом віскі Chivas Extra, створену спеціально для партнерів та друзів бренда Chivas. Пʼянкі ноти стиглої соковитої вишні та хересних бочок, що мʼяко занурюють у вихор легкості та життєрадісності, ідеально доповнили літній джазовий день – Chivas Jazz Day у Країні Едем. Наступного року обіцяють ще більше цікавих локацій та сюрпризів. Chivas створений для успішних миттєвостей життя!

Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 6
Музика зі смаком. Як пройшов Chivas Jazz Day  /Фото 7

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине