Категорія
Світ
Дата

Forbes Digital

Україна та США підписали безпекову угоду. Зеленський називає її історичною. Чи це справді так? Спойлер: вона відрізняється від угод із Британією, Францією та Німеччиною

5 хв читання

Україна та США підписали безпекову угоду. Зеленський називає її історичною. Чи це справді так? Спойлер: вона відрізняється від угод із Британією, Францією та Німеччиною /Офіс президента України

Офіс президента України

США стали 17-ю країною та останньою з групи «Великої сімки», з якою Україна підписала безпекову угоду на основі декларації G7 про гарантії безпеки. Які сподівання справдились, а чого в ній не вистачає?

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

На переговори з Вашингтоном пішов майже рік – вони стартували ще 3 серпня 2023-го. США були першою країною, з якою Україна почала цей процес. За задумом української влади, угода зі Сполученими Штатами як лідером підтримки мала стати зразковою.

Але процес затягувався. Зокрема, через піврічне буксування в Конгресі США схвалення допомоги Україні, розповідали Forbes Ukraine проінформовані співрозмовники.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні