виробники одягу в Україні /Ілюстрація Shutterstock
Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

10 найбільших виробників одягу, взуття і текстилю в Україні. Хто вдягає військових і конкурує з H&M за споживача? Головне з дослідження Офісу з розвитку підприємництва й експорту

4 хв читання

Хто вдягає військових в Україні та за кордоном і успішно конкурує з H&M за споживача? Фото Ілюстрація Shutterstock

Легка промисловість робить ставку на виробництво для військових і продажі за кордон. Однак через наплив азійських товарів і повернення західного масмаркету часто програє конкуренцію на внутрішньому fashion-ринку. Як це змінити? Forbes Ukraine обрав основні тези зі спільного дослідження Офісу з розвитку підприємництва та експорту, агенції Fama, «Дія.Бізнес» і асоціації «Укрлегпром»

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Кількість виробників легпрому у 2023 році зросла на 22%. «Наразі в Україні понад 19 700 виробників одягу, взуття, текстильних і шкіряних виробів, 72% з яких – ФОПи і лише 1% – великі підприємства», – йдеться в дослідженні. 

За результатами 2023 року їхній сукупний дохід знизився на 13%, до 47,1 млрд грн. Найбільша частка – у виробників одягу – 23 млрд грн.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні