Прослухати матеріал
07:15 хвилинДБР та Міністерство юстиції планують націоналізувати 49,5% Полтавського ГЗК, найбільшого активу Ferrexpo. Найбільший власник – бізнесмен Костянтин Жеваго, проти якого 12 лютого президент Володимир Зеленський увів санкції. Статистика не на користь Жеваго. Торік Вищий антикорупційний суд задовольнив 85% позовів Мінʼюсту щодо націоналізації. Скільки коштує Полтавський ГЗК, який ризик від його націоналізації та у чому причина конфлікту влади і Жеваго?
Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.
Державне бюро розслідувань хоче націоналізувати корпоративні права 49,5% Полтавського ГЗК разом із активами комбінату. Міністерство юстиції готує позов до Вищого антикорупційного суду, йдеться у повідомленні ДБР.
Правоохоронці не пояснюють причину націоналізації і чому йдеться саме про 49,5% корпоративних прав комбінату. У пресслужбі Ferrexpo також не надали коментар на момент публікації матеріалу.