Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Одна з найбільших ІТ-компаній Intellias уклала перший публічний контракт у Японії. Чи допоможе експансія на ринок у $70 млрд подолати кризу в українському IT

4 хв читання

Криза в IT, IT-експорт, Intellias, Японія /колаж Анастасія Решетнік

Українська сервісна ІТ-компанія Intellias уклала перший публічний контракт з японським постачальником картографічних даних ZENRIN. Фото колаж Анастасія Решетнік

ІТ-компанія Intellias, у якій працюють понад 3200 фахівців, вперше публічно заявила про співпрацю з японською компанією Zenrin. Контракт дасть змогу сервісній компанії розширитися на східному ринку, кажуть у компанії. Чи здатне підкорення Азії врятувати від кризи?

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Українська сервісна ІТ-компанія Intellias з виторгом у 2023 році 4,3 млрд грн вийшла на японський ринок. 6 червня компанія уклала перший публічний контракт з місцевим постачальником картографічних даних Zenrin.

Українці створюватимуть та підтримуватимуть наявні LBS-продукти компанії, серед яких карти для муніципалітетів, сервісів доставки тощо. «Знаємо, як робити це швидше, дешевше та якісніше», – зазначає Forbes віцепрезидент з виконання проєктів у Intellias Олександр Одуха. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні