Інформація про Intellias

Виторг: 4,1 млрд грн (2022 рік), IT

Intellias
Прибуток: 214 млн грн (2022 рік)
5 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Рік заснування в Україні
2002
Власник
Віталій Седлер, Михайло Пузраков
СЕО
Віталій Седлер
Динаміка виторгу за 6 місяців 2022 року
+76%
Кількість працівників
3200
Кількість вакансій на 2022 рік
понад 200
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
н/д
Керівник HR
Роман Гапачило
Показник work-life balance
95%
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
13

50 найкращих роботодавців

У 2023‐му Intellias наростив доходи в Україні на 5% – неабияке досягнення, враховуючи скорочення українського IT‐експорту на 8,5%. Воєнна невизначеність спонукає шукати додаткові можливості за межами України. Компанія розвиває європейські центри розробки й відкрила офіси в Індії та Колумбії. Угода року – придбання британської Digitally Inspired із 400 співробітниками. Навесні 2024‐го Intellias поглинув розробника медичного софту C2 Solutions зі США.

Фокус у кадровій політиці – на підтримці ментального здоров’я, реінтеграції ветеранів, поліпшенні інклюзивності, гендерної рівності. «Жінки становлять приблизно 28% команди, а на керівних посадах – 44%», – каже співзасновник та CEO Intellias Віталій Седлер. З 2024‐го в Intellias проходять Office Days із розважальними й навчальними заходами – це інструмент заохочення до офісної роботи співробітників, що працюють дистанційно. Результат – відвідуваність в Україні підскочила на 60%.

Цитата з анкет: «She is Tech – підтримка гендерної рівності та карʼєрного розвитку жінок. Адекватне, небайдуже керівництво – про проблеми говорять відверто».

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Інструмент, який впровадили в IT-компанії Intellias для полегшення повернення, – Military Buddy. Демобілізованих співробітників супроводжують ветерани, які повернулися раніше. Описуючи вагу менторства, засновниця організації Veteran Hub Івона Костина використовує метафору: «Йдеш мінним полем, але на два кроки перед тобою хтось є». Завдання ментора – бути другом та допомогти розібратись, як усе працює.

Важливий елемент успішної реінтеграції за версією Intellias – тепла зустріч. В компанії провели серію вебінарів для працівників, а представники відділів, що взаємодіють із ветеранами, пройшли навчання від Veteran Hub. Кожного ветерана супроводжує двоє фахівців: один постійно з ним на звʼязку та моніторить його потреби, другий готує команду. «У перші дні після повернення важливі офлайн-зустрічі з HR-спеціалістом, можливість повернутися фізично до звичного робочого місця, емоційна підтримка від колег», – резюмує директорка відділу Employee Experience Оксана Чернікова.

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Львівський аутсорсер Intellias збільшив глобальну команду майже на 30%, до 3241 працівника. Частина працівників – штат IT‐компанії Digitally Inspired, придбаної у вересні 2022 року.

Розширенню сприяли нові проєкти в напрямі automotive. Ця галузь найменше страждає від рецесії, каже віцепрезидент з управління талантами Роман Гапачило.

Виторг компанії у 2022‐му зріс на 55%. «HR‐стратегія в Україні – про підтримку Збройних сил і те, як наблизити перемогу», – каже Гапачило. Intellias створив благодійний фонд, який зібрав понад 50 млн грн. У 2022‐му внутрішній портал

Career Hub отримав нагороду HR Brand Ukraine – сервіс поліпшує комунікації в команді. Наприклад, дозволяє працівникам в один клік отримати реакцію від менеджера чи надіслати запит на перегляд зарплати. Придбана у 2022 році система Fuel50 відповідає за програми підвищення кваліфікації.

У 2023‐му Intellias планує найняти 1000 інженерів, 50–60% з них за кордоном.

50 найбільших експортерів України 2022

Львівський Intellias у 2022‑му збільшив виторг на 41%, до $130 млн. Також компанія у воєнний рік придбала українсько‑британського аутсорсера Digitally Inspired, завдяки цьому штат зріс на 400 осіб, до 3200 фахівців. Війну Intellias зустрів із хорошим запасом міцності – попереднього року компанія залучила 54 нових клієнти. Половину виторгу Intellias заробляє у Західній Європі, найбільший регіон – Німеччина, Австрія та Швейцарія. Одна з найголовніших цілей – пришвидшити зростання бізнесу у США, каже CEO й співзасновник Віталій Седлер. Інший вектор – глобалізація. За останній рік компанія відкрила офіси у Польщі, Хорватії, Болгарії, Португалії, Іспанії та Індії, на черзі – вихід до Латинської Америки через Колумбію.

30 стійких компаній

«Плануємо й надалі зростати, проте для повноцінного відновлення необхідно виграти війну», – каже Віталій Седлер. Новий офіс із руфтопом у Львові, під який IT-компанія повністю перебудувала енергетичний завод, нині напівпорожній, проте роботі це не шкодить. Понад 3000 спеціалістів працюють дистанційно, інколи із бомбосховищ. Компанія релокувала 1300 співробітників до Львівської та Івано-Франківської областей, ще 300 фахівчинь із дітьми та родичами – до Кракова. На початку березня Седлер розповідав Forbes, що, попри війну, вдалося залучити двох нових клієнтів. Швидкість – нова релігія. «За шість – дев’ять місяців реалізуємо те, на що відводили два роки», – каже Седлер. З початку 2022-го відкрили шість нових офісів – в Україні, Польщі, Болгарії та Хорватії. На черзі – запуск центрів розробки в іспанських Мадриді та Малазі, португальських Лісабоні та Порту, в Колумбії та Індії. З виходом на британський ринок має допомогти нещодавнє придбання аутсорсера Digitally Inspired, у якого понад 300 працівників і офіси в Києві та Лондоні.

50 найкращих роботодавців 2021

У київському офісі аутсорсера Intellias чотири роки працює незрячий розробник Сергій. Писати код допомагає програма, яка озвучує текст. Стратегія Intellias – створити комфортні умови для збереження талантів. «Будуємо компанію, в якій хотіли б працювати самі», – каже СЕО та співзасновник Віталій Седлер.

Комфорт адаптували до нових умов. Сеанси масажу замінили на сеанси у психотерапевта. За хорошу роботу віддячують віртуальною валютою – «кудосами», – яку можна обміняти на електроніку чи велосипед. Керувати кар’єрним шляхом теж можна самостійно, на платформі Career Hub: оцінити навички, змінити проєкт чи попросити підвищення зарплати. У 2021 році штат Intellias зріс на 70%, відкрито ще 500 вакансій. «Заклади вищої освіти не можуть забезпечити ринок», – каже віцепрезидент напряму Talent Management Роман Гапачило. За успішні рекомендації компанія нагороджує подарунками – від телескопа до подорожі Мексикою. Інше джерело кадрів – власна безкоштовна школа програмування IntelliStart.

50 найкращих роботодавців 2020

Аутсорсингову компанію Intellias було створено у Львові 2002 року. У неї шість офісів в Україні, представництва у США, Німеччині та ОАЕ, понад 1500 співробітників та інвестиції від Horizon Capital.

На початку пандемії компанія не стала панікувати і скорочувати працівників. Розрахунок справдився: прискорена диджиталізація принесла нові замовлення. Нині в Intellias 150 відкритих вакансій.

У соціальний пакет для персоналу входить медичне страхування, абонемент у спортзал, дитячі кімнати та перукарні в офісах.

Із 2018 року в Intellias діє внутрішня система лояльності з елементами геймифікації. За рекомендацією спеціаліста або клієнта співробітники отримують «смарт» – віртуальну валюту, яку можна обміняти на брендовані сувеніри. Для любителів гір компанія організувала Hiking Club, а для фанатів відеоігор – кібертурнір Intellias Cyber Games.

Матеріали по темі
Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Kernel
Виторг 93 млрд грн
Vodafone
Виторг 15 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд