Інформація про Intellias

Виторг: н/д, IT

Intellias /Intellias
5 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Рік заснування в Україні
2002
Власник
Віталій Седлер, Михайло Пузраков
СЕО
Віталій Седлер
Динаміка виторгу за 6 місяців 2022 року
+76%
Кількість працівників
3000
Кількість вакансій на 2022 рік
понад 200
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
н/д
Керівник HR
Роман Гапачило
Показник work-life balance
95%

50 найбільших експортерів України 2022

Львівський Intellias у 2022‑му збільшив виторг на 41%, до $130 млн. Також компанія у воєнний рік придбала українсько‑британського аутсорсера Digitally Inspired, завдяки цьому штат зріс на 400 осіб, до 3200 фахівців. Війну Intellias зустрів із хорошим запасом міцності – попереднього року компанія залучила 54 нових клієнти. Половину виторгу Intellias заробляє у Західній Європі, найбільший регіон – Німеччина, Австрія та Швейцарія. Одна з найголовніших цілей – пришвидшити зростання бізнесу у США, каже CEO й співзасновник Віталій Седлер. Інший вектор – глобалізація. За останній рік компанія відкрила офіси у Польщі, Хорватії, Болгарії, Португалії, Іспанії та Індії, на черзі – вихід до Латинської Америки через Колумбію.

30 стійких компаній

«Плануємо й надалі зростати, проте для повноцінного відновлення необхідно виграти війну», – каже Віталій Седлер. Новий офіс із руфтопом у Львові, під який IT-компанія повністю перебудувала енергетичний завод, нині напівпорожній, проте роботі це не шкодить. Понад 3000 спеціалістів працюють дистанційно, інколи із бомбосховищ. Компанія релокувала 1300 співробітників до Львівської та Івано-Франківської областей, ще 300 фахівчинь із дітьми та родичами – до Кракова. На початку березня Седлер розповідав Forbes, що, попри війну, вдалося залучити двох нових клієнтів. Швидкість – нова релігія. «За шість – дев’ять місяців реалізуємо те, на що відводили два роки», – каже Седлер. З початку 2022-го відкрили шість нових офісів – в Україні, Польщі, Болгарії та Хорватії. На черзі – запуск центрів розробки в іспанських Мадриді та Малазі, португальських Лісабоні та Порту, в Колумбії та Індії. З виходом на британський ринок має допомогти нещодавнє придбання аутсорсера Digitally Inspired, у якого понад 300 працівників і офіси в Києві та Лондоні.

50 найкращих роботодавців 2021

У київському офісі аутсорсера Intellias чотири роки працює незрячий розробник Сергій. Писати код допомагає програма, яка озвучує текст. Стратегія Intellias – створити комфортні умови для збереження талантів. «Будуємо компанію, в якій хотіли б працювати самі», – каже СЕО та співзасновник Віталій Седлер.

Комфорт адаптували до нових умов. Сеанси масажу замінили на сеанси у психотерапевта. За хорошу роботу віддячують віртуальною валютою – «кудосами», – яку можна обміняти на електроніку чи велосипед. Керувати кар’єрним шляхом теж можна самостійно, на платформі Career Hub: оцінити навички, змінити проєкт чи попросити підвищення зарплати. У 2021 році штат Intellias зріс на 70%, відкрито ще 500 вакансій. «Заклади вищої освіти не можуть забезпечити ринок», – каже віцепрезидент напряму Talent Management Роман Гапачило. За успішні рекомендації компанія нагороджує подарунками – від телескопа до подорожі Мексикою. Інше джерело кадрів – власна безкоштовна школа програмування IntelliStart.

50 найкращих роботодавців 2020

Аутсорсингову компанію Intellias було створено у Львові 2002 року. У неї шість офісів в Україні, представництва у США, Німеччині та ОАЕ, понад 1500 співробітників та інвестиції від Horizon Capital.

На початку пандемії компанія не стала панікувати і скорочувати працівників. Розрахунок справдився: прискорена диджиталізація принесла нові замовлення. Нині в Intellias 150 відкритих вакансій.

У соціальний пакет для персоналу входить медичне страхування, абонемент у спортзал, дитячі кімнати та перукарні в офісах.

Із 2018 року в Intellias діє внутрішня система лояльності з елементами геймифікації. За рекомендацією спеціаліста або клієнта співробітники отримують «смарт» – віртуальну валюту, яку можна обміняти на брендовані сувеніри. Для любителів гір компанія організувала Hiking Club, а для фанатів відеоігор – кібертурнір Intellias Cyber Games.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Kernel /прес-служба Kernel
Виторг 93 млрд грн
Vodafone /Getty Images
Виторг 15 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд