Intellias

Виторг: н/д, IT

Intellias /Фото Intellias
5 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
2400
Керівник HR
Роман Гапачило
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
н/д
Показник work-life balance
95%

50 найкращих роботодавців 2021

У київському офісі аутсорсера Intellias чотири роки працює незрячий розробник Сергій. Писати код допомагає програма, яка озвучує текст. Стратегія Intellias – створити комфортні умови для збереження талантів. «Будуємо компанію, в якій хотіли б працювати самі», – каже СЕО та співзасновник Віталій Седлер.

Комфорт адаптували до нових умов. Сеанси масажу замінили на сеанси у психотерапевта. За хорошу роботу віддячують віртуальною валютою – «кудосами», – яку можна обміняти на електроніку чи велосипед. Керувати кар’єрним шляхом теж можна самостійно, на платформі Career Hub: оцінити навички, змінити проєкт чи попросити підвищення зарплати. У 2021 році штат Intellias зріс на 70%, відкрито ще 500 вакансій. «Заклади вищої освіти не можуть забезпечити ринок», – каже віцепрезидент напряму Talent Management Роман Гапачило. За успішні рекомендації компанія нагороджує подарунками – від телескопа до подорожі Мексикою. Інше джерело кадрів – власна безкоштовна школа програмування IntelliStart.

50 найкращих роботодавців 2020

Аутсорсингову компанію Intellias було створено у Львові 2002 року. У неї шість офісів в Україні, представництва у США, Німеччині та ОАЕ, понад 1500 співробітників та інвестиції від Horizon Capital.

На початку пандемії компанія не стала панікувати і скорочувати працівників. Розрахунок справдився: прискорена диджиталізація принесла нові замовлення. Нині в Intellias 150 відкритих вакансій.

У соціальний пакет для персоналу входить медичне страхування, абонемент у спортзал, дитячі кімнати та перукарні в офісах.

Із 2018 року в Intellias діє внутрішня система лояльності з елементами геймифікації. За рекомендацією спеціаліста або клієнта співробітники отримують «смарт» – віртуальну валюту, яку можна обміняти на брендовані сувеніри. Для любителів гір компанія організувала Hiking Club, а для фанатів відеоігор – кібертурнір Intellias Cyber Games.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Kernel /Фото прес-служба Kernel
Виторг 93 млрд грн
Vodafone /Фото Getty Images
Виторг 15 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд