Звільнення Юрія Прокопенка, Київстар /колаж Анастасія Левицька
Категорія
Інновації
Дата

З «Київстару» пішов гендиректор з кібербезпеки Юрій Прокопенко. Чи пов’язано це з хакерською атакою? Forbes дізнався деталі звільнення топменеджера

Останній робочий день директора з інформаційної безпеки «Київстару» Юрія Прокопенка був 31 січня Фото колаж Анастасія Левицька

Через півтора місяця після масштабної хакерської атаки з «Київстару» пішов директор з інформаційної безпеки Юрій Прокопенко, який працював у компанії майже вісім років. Яка причина звільнення та чи пов'язано це з грудневим падінням найбільшого мобільного оператора?

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Останній робочий день директора з інформаційної безпеки «Київстару» Юрія Прокопенка, 51, був 31 січня. Його офіційна посада CISO – Chief Information Security Officer. У компанії він пропрацював майже вісім років. «Звільнення було за згодою обох сторін», – повідомляє Прокопенко у коментарі Forbes.

У грудні 2023-го найбільшого оператора «Київстар» атакували хакери російського угрупування Sandworm, зануривши в телеком-блекаут 24,1 млн абонентів по всій країні. Відновити послуги вдалося через 58 годин. У січні компанія скасувала абонплату, що коштувало їй 3,4 млрд грн. «Компанія зобов’язана когось звільнити, і ця посада очевидна й логічна для цього», – вважає ексочільник оператора Петро Чернишов. 

«Цей костюм мені став затісним, – каже Юрій. – Але я вдячний компанії, тут я значно виріс». «Юрій Прокопенко, директор з кібербезпеки «Київстару», прийняв рішення продовжити кар’єру за межами компанії», – повідомили у її пресслужбі.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні