Одна з 12 підозр засновнику месенджера Telegram Павлу Дурову після затримання у Франції – співучасть у продажі й зберіганні наркотиків. Його застосунок на 1 млрд користувачів став зручною платформою для зловмисників завдяки швидкій реєстрації, анонімності та простому створенню чат-ботів. Як це працює в Україні й чим можна зарадити?
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Невдовзі шестеро членів організації, яка щомісяця виготовляла 40 кг амфетаміну, мефедрону та солей і продавала їх у месенджері Telegram, постануть перед українським судом. Обвинувальний акт щодо них наприкінці серпня скерувала до суду Нацполіція. Фігурантам загрожує 12 років в’язниці, йдеться в повідомленні на сайті Нацполіції.
Щомісяця організація заробляла 20 млн грн, продаючи виготовлені наркотики у Telegram, ідеться в повідомленні. В Україні, де месенджер має близько 16 млн користувачів, таких наркомагазинів на платформі виявили близько 520, каже Forbes топспівробітник Національної поліції на правах анонімності через чутливість питання.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.