Номінування кандидатів у список Forbes «30 до 30»
Категорія
Лідерство
Дата

Номінування кандидатів у список Forbes «30 до 30»

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Якщо ви знаходитеся на цій сторінці, це означає, що в подальші кілька хвилин ви зможете номінувати кандидатуру для наступного списку «30 до 30» Forbes Україна.

На момент заповнення форми ви станете репортером чи репортеркою Forbes, а отже, допоможете нам створити сучасний український контент і нести за нього відповідальність. «30 до 30» – це історія про дизрапторів: молодих, амбітних та енергійних. І ми запрошуємо вас долучитися до її створення. Ми шукаємо героїв у пʼяти категоріях: IT, бізнес, агенти змін, креативні індустрії та спорт. Ми обіцяємо переглянути всіх номінантів і подати найкращих із них на розгляд незалежного журі.

Ви можете номінувати як себе, так і іншу особу. Обіцяємо не забирати багато вашого часу. Швидкість – це наша зброя. Після натискання кнопки «Надіслати» на вашому екрані зʼявиться хештег #forbes30до30, який можете використати, щоб поділитись своєю номінацією. Дякуємо за співпрацю!

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні