Категорія
Життя
Дата

Дев'ять гаджетів, які допоможуть розвинути здорові харчові звички

Приготування їжі забирає час. Здорової їжі – тим більше. Допоможуть гаджети і девайси. Вони навчилися визначати рівень нітратів, складати персональні рецепти корисних смузі або навіть готувати корисну вечерю замість вас.

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Кухонний робот Thermomix

Vorwerk

$1499

Thermomix – мультифункціональний гаджет. Він зважує, нарізає, змішує продукти і готує страви на пару. Зусилля з вашого боку зводяться до натискання кнопки. Серед функцій Thermomix є ферментація. Можна приготувати йогурти та домашній хліб. Ферментовані продукти з молочнокислими бактеріями корисні для підтримки мікробіома шлунково-кишкового тракту. Це важлива складова здорового меню.

Блендер Nutribullet

Nutribullet

$150

Блендер аналізує склад продуктів. Він зважує інгредієнти й рахує калорії, білки, вуглеводи, жири і вміст цукру. Додаток, з яким пов'язаний блендер, запропонує рецепти з урахуванням смакових переваг і харчових цілей користувача. Nutribullet пишаються власною системою подрібнення їжі, завдяки якій готові продукти засвоюються краще.

Мультиварка Instant Pot

Instant Pot

$140

Завдяки її численним умінням Instant Pot називають кулінарним швейцарським ножем. Вона готує їжу під високим тиском, виконує функцію пароварки й розігріває продукти. Деякі моделі мають більше можливостей – наприклад, стерилізують банки та пляшки. До Instant Pot випускають безліч аксесуарів. Прихильників здорового харчування може зацікавити кошик для готування на пару.

Піч із повітряною фритюрницею

Calphalon

$179

Дев'ять гаджетів, які допоможуть розвинути здорові харчові звички /Фото 1

Повітряні фритюрниці імітують приготування у фритюрі, але зі значно меншою кількістю масла. Крім цього, в конвекційній печі Calphalon можна смажити, запікати й підігрівати їжу.

Шейкер для соусів Good Grips

OXO

$14

Дев'ять гаджетів, які допоможуть розвинути здорові харчові звички /Фото 2

Якби дієтологи складали рейтинг ворогів здорового раціону, першим вони назвали б доданий цукор. Його часто використовують у готових соусах для надання смаку. Шейкер OXO Good Grips дає змогу самостійно готувати заправку і бути впевненим, що в ній немає шкідливих для здоров'я інгредієнтів. Наприклад, перероблених масел, цукру та стабілізаторів.

Гриль Smoke-less Indoor BBQ Grill

Philips

$199

Гриль Philips створений для готування в приміщенні. Він не виділяє диму й запаху, крім того, відмінно готує. Користувачеві немає необхідності виставляти оптимальну температуру – гриль зробить це самостійно. Під час готування Philips відділяє жир від м'яса й риби. Завдяки цьому страва виходить більш дієтичною.

Розумна пляшка Hidrate Spark

Hidrate Spark

$65

Дев'ять гаджетів, які допоможуть розвинути здорові харчові звички /Фото 3

Якщо вам складно стежити за кількістю води, яку ви споживаєте, пляшка Hidrate Spark зробить це за вас. Вона пов'язана з додатком, який встановить щоденну норму для кожного користувача на основі віку, маси тіла, зросту, статі та звичок. Норма змінюватиметься залежно від умов: чи ви подорожуєте, займаєтеся активним спортом або відпочиваєте.

Еко-тестер GREENTEST ECO 6

GREENTEST

$188

GREENTEST контролює рівень нітратів у овочах, фруктах, м'ясі та рибі. Організм має адаптуватися до нітратів, щоб тренувати природну систему детокс. Але занадто висока їх концентрація шкідлива. Також еко-тестер стежить за накопиченням у продуктах радіоактивності і за жорсткістю води. Він досить легкий, щоб носити його з собою під час шопінгу.

Сканер SCIO

Consumer Physics

Від $1700

Дев'ять гаджетів, які допоможуть розвинути здорові харчові звички /Фото 4

Сканер розроблено для аналізу хімічного складу різних об'єктів. У тому числі його можна використовувати для вибору продуктів, найбільш насичених нутрієнтами. Можна придбати різні типи сканерів – для ягід, молочних продуктів і круп.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні