Категорія
Життя
Дата

Ось роботи, які зроблять життя кращим. Для прибирання, сну і гарного настрою

Опинившись за ґратами через пандемію, люди відчули брак спілкування, підтримки та якісного сервісу. Технологічні компанії відповіли на це, створивши нове покоління персональних роботів, які навчають, займаються хатньою роботою і розважають господарів.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

ПорохотягJetBot90 AI +

Samsung

Ціна формується

JetBot90 AI+ використовує технологію розпізнавання і класифікації обʼєктів, визначаючи оптимальний маршрут прибирання. Завдяки сенсорам, подібним до тих, які застосовують у безпілотних автомобілях, JetBot добирається до кожного куточка в будинку, уникаючи проводів, дрібних об'єктів і допитливих тварин. Надійде в продаж в першій половині 2021 року.

Робот для сну

Somnox

€499

Somnox вчить правильно дихати, щоб розслабитися, міцніше заснути і прокинутися відпочилими. З Somnox потрібно спати обійнявшись, щоб відчути м'який ритм, відповідно до якого треба регулювати вдих і видих. Спеціально підлаштовуватися не варто, з часом це станеться само собою.

Робот для прибирання Roborock S7

Xiaomi

$649

На розумні порохотяги часто скаржаться через те, що вони не можуть наводити лад на різних поверхнях за один сеанс. Roborock S7 може. Він обладнаний серветкою, яка чистить підлоги, розпізнаючи при цьому килимове покриття. У продаж надійде в березні 2021.

Робот-вихованець Moflin

Vanguard Industries

Ціна формується

Творці Moflin називають його домашнім вихованцем майбутнього. Під плюшевою шерстю Moflin ховаються сенсори, завдяки яким він вчиться визначати емоції і оцінювати те, що відбувається навколо. Кожен екземпляр бере інформацію з пережитого досвіду, а значить — у кожного свій унікальний характер. Moflin може видавати звуки і рухатися, щоб виражати емоції та відповідати людині.

Робот для стриження газону Landroid

WORX

$895

Landroid — дуже самостійний помічник. Він автономно вивчає ділянку, аналізує погоду і складає розклад роботи зважаючи на отримані дані. Landroid працює без проводу, реагує на голосові команди і спритно переміщається навіть вузькими садовими доріжками.

Компаньйон Aibo

Sony

$2899

Aibo придумали для тих, хто мріє про собаку, але не готовий до відповідальності. За допомогою штучного інтелекту робопес вивчає оточення і звички господаря, щоб ненав'язливо ввійти в його рутину. Завдання Aibo — якісно проводити час з людиною. Ви можете погодувати вихованця за допомогою спеціального додатку, вирядити його на пошуки члена сім'ї та навчити трюків. Усе як зі справжньою собакою, проте без обов'язкових прогулянок.

Порохотяг RoombaS9 +

iRobot

$1525

RoombaS9+ справляється не тільки з пилом у будинку, але і самостійно очищує контейнер від сміття. Roomba створює карту приміщення, усуває шерсть домашніх тварин і дає собі раду з чищенням навіть у важкодоступних місцях. Самостійно відправляється на станцію для підзарядження.

Дитячий робот Moxie

Embodied, Inc

$1699

Moxie допомагає розвивати соціальні, емоційні та когнітивні навички. Діти можуть читати роботові вголос, щоб набратися впевненості і не боятися заговорити з однолітками. З Moxie можна обговорити прочитану книгу: він переконається в тому, що дитина повністю засвоїла, про що йшла мова. Завдяки взаємодії з роботом діти стають впевненішими в собі і навіть вчаться усвідомленості за допомогою дихальних вправ і медитації.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні