Що їсти, щоб відновити енергію? Як вчиняти, якщо прокидаєшся о п'ятій ранку і більше не можеш заснути? Що вважається відпочинком, який дійсно відновлює, і чому у цей список входять обійми? Головний лікар і медичний директор центру Edem clinic Олексій Башкірцев – про звички, що повертають сили та сприяють подоланню виснаження
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Епідемія виснаження продовжується. З початку повномасштабного вторгнення соціальні опитування свідчать про високі рівні втоми. Так, у січневому дослідженні компанії Gradus Research на відчуття постійного виснаження скаржились 39% опитуваних, про погані настрій та сон згадали 47% респондентів, а про стрес – 77%.
«Раніше основним запитом пацієнтів були схуднення, антистрес, продуктивність, – каже головний лікар центру Edem clinic Олексій Башкірцев, 49. – Зараз – це енергія».
У стані виснаження страждають зосередженість, памʼять та процеси мислення, попереджає Башкірцев. Один зі способів протистояти цьому – будувати систему здорових звичок.
Як їсти, спати і тренуватись, щоб підтримувати високі рівні енергії? Про це Башкірцев розповів у розмові з Forbes.
Інтервʼю скорочене та відредаговане для зрозумілості.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.