Категорія
Свій бізнес
Дата

Forbes Digital

Творчість на експорт. Велика війна винесла чимало українських креативників за кордон. Чи вдалось banda, Fedoriv та іншим побудувати системний бізнес за межами України?

6 хв читання

banda, Fedoriv, Bickerstaff /ілюстрація згенерована Олександром Скоріченко за допомогою ШІ DALL-E

Велика війна винесла чимало українських креативників за кордон. Які висновки зробили агенції banda, Fedoriv, Bickerstaff та інші з хаотичної експансії та як використають досвід? Фото ілюстрація згенерована Олександром Скоріченко за допомогою ШІ DALL-E

З початком повномаштабного вторгнення креативні агенції з України ринули на міжнародні ринки. Які висновки зробили агенції banda, Fedoriv, Bickerstaff та інші з хаотичної експансії та як використають досвід?

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Навесні 2022‐го креативна агенція banda розробляла кампанію для тваринних кормів Optimeal, що виходили на ринок США. Співзасновник агенції Ярослав Сердюк, який живе у Лос‐Анджелесі, вирішив інтервʼювати сусідів‐собачників. «Вони сказали: звісно, прийду завтра!» – згадує Сердюк. Ніхто не прийшов.

Сердюк ображався, аж поки не усвідомив: «Будь‐який американець зрозумів би, що це просто ввічливість і вони не збираються приходити, – зазначає він. – Вони навіть не подумали, що я можу образитися».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні