Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

«З липня ЄС заблокує імпорт російської агропродукції». Тарас Качка – про майбутнє українського експорту, підготовку до вступу в ЄС і вибори у Європарламент. Інтерв’ю

8 хв читання

Торговий представник України Тарас Качка /Антон Забєльський для Forbes Ukraine

Торговий представник України Тарас Качка Фото Антон Забєльський для Forbes Ukraine

Чому скорочується експорт ІТ-послуг, який буде цьогорічний урожай, чи очікувати Україні нових блокад кордону та змін у торговій політиці після виборів до Європарламенту? Інтерв’ю торгового представника України, заступника міністра економіки Тараса Качки

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

9 червня завершилися загальноєвропейські вибори. Під час голосування у країнах блоку обирали новий склад Європейського парламенту, який визначатиме політику об’єднання у наступні п’ять років.

Зазвичай виборча перезмінка – період затишшя в переговорах між країнами, але не цього разу, каже заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. 7 червня Єврокомісія підтримала початок переговорів про вступ України до ЄС.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні