Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Рада ухвалила закон про «клуб білого бізнесу» з пільгами від податкової (і потенційно – бронею від мобілізації). До нього долучли ФОПів, резидентів «Дія.City» та аграріїв. Як туди потрапити?

4 хв читання

Депутати ухвалили законопроєкт про «клуб білого бізнесу» для підприємців, які платять податки вчасно та більше за інших. За це вони отримуватимуть пільги від податкової. Під час першого читання бізнес скептично ставився до цієї ідеї. Як депутати доопрацювали документ та хто у результаті може потрапити до «клубу»? 

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Рада 18 червня ухвалила у другому читанні законопроєкт №11084 про особливості податкового адміністрування під час воєнного стану – так званий клуб білого бізнесу. Мета документа – бізнес, який у своїх галузях платить більше податків, отримує преференції від податкової. 

Між першим та другим читання документ суттєво змінився. Так, у ньому зʼявилася норма про бронювання співробітників від мобілізації, яку депутати підтримали в залі. А також нові критерії вступу до «клубу» для резидентів «Дія.City», аграріїв і ФОПів. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні