Офіс генерального прокурора виконав завдання президента і провів попередній аудит наявних справ проти бізнесу. В результаті кожна пʼята активна справа була закрита. Ще одне рішення – запровадження стандартів прокурорів. Чи допоможе це знизити тиск на бізнес, на думку топпідприємців, що входять до Ради бізнесу при Офісі президента
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Вранці 24 квітня в укритті столичного готелю Hilton на зустріч з генеральним прокурором Андрієм Костіним та бізнес-омбудсменом Романом Ващуком зібралися більше десятка найуспішніших підприємців країни та представники найбільших бізнес-асоціацій.
«Це відверта розмова про взаємодію доброчесного бізнесу та держави та спільне розвʼязання нагальних проблем, – почав зустріч з бізнесом генпрокурор. – Якщо ти належиш до «клубу» добросовісного білого бізнесу, можеш розраховувати на діалог з державою, навіть у тих випадках, де формально не дотримався законодавства».
Подія відбувалася через три місяці після рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) про створення Ради з підтримки підприємництва, введення мораторію на обшуки та початку аудиту наявних кримінальних справ з боку Офісу генпрокурора. До цього бізнес понад рік скаржився на посилення тиску з боку силовиків.
Звіт за результатами роботи команди генпрокурора на зустрічі презентували бізнесу. Ще одна важлива подія – затвердження стандартів прокурорів, які стануть обовʼязковими для виконання. Це завдання, над яким останні місяці працювали члени Ради підприємців. «Ці стандарти створять для бізнесу більш безпечне середовище», – впевнений член Ради підприємців і співзасновник monobank Олег Гороховський.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.