Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Заспокійливе від президента. Влада пропонує бізнесу мораторій на обшуки та платформу для розвʼязання проблем. Який вигляд вона може мати

5 хв читання

Володимир Зеленський /Getty Images

Володимир Зеленський Фото Getty Images

Скарги підприємців на роботу силовиків та податкової дійшли до Володимира Зеленського. У РНБО пропонують вирішити їх через прямий діалог голови держави та бізнесу. Інші пропозиції – реформа Бюро економічної безпеки (БЕБ), тримісячний мораторій на обшуки та розвʼязання проблем із блокуванням податкових накладних. Forbes дізнався деталі майбутнього суспільного договору між бізнесом та владою. 

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

З початку тижня влада намагається заспокоїти бізнес, обурений діями правоохоронних органів. Скарги на роботу силовиків, які лунали весь минулий рік посилилися після арешту інвестбанкіра Ігоря Мазепи.

Своє невдоволення до влади бізнес емоційно висловив на зустрічі з віцепремʼєрами Юлією Свириденко та Михайлом Федоровим і головою Верховної Ради (ВР) Русланом Стефанчуком у понеділок, 22 січня. Реакція влади була швидкою. Ввечорі, 23 січня, Рада національної безпеки та оборони (РНБО) опублікувала перелік кроків, які мають налагодити діалог з бізнесом.  

Ключове – створення громадської ради з підприємців, які мають доносити президенту проблеми бізнесу. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні