Рада директорів Alphabet (материнської компанії Google) схвалила дроблення акцій у співвідношенні 20:1, повідомляється у звіті компанії за четвертий квартал. Таким чином, Alphabet хоче зробити акції більш доступними, пише Bloomberg.
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
Ключові факти
- Спліт знизить ціну на акції і зробить їх доступнішими, заявляють в Alphabet. Це означає, що більше інвесторів можуть дозволити собі купувати папери цілком, а не через брокерські компанії.
- Alphabet планує дробити акції класів A, B та C. Власники акцій отримають після закриття торгів 15 липня 2022 року дивіденд – 19 додаткових акцій відповідного класу.
- Поділ у співвідношенні 20 до 1 знижує вартість акції класу А з $2752,8 до $138,6 станом на момент закриття торгів 1 лютого.
- На цій новині акції Alphabet класу A на торгах злетіли на 9,3% – до $3009,3.
Контекст
До спліту компанії вдаються після стрімкого зростання акцій. Мета дроблення полягає в тому, щоб у торгівлі могло брати участь більша кількість трейдерів. Apple та Tesla дробили свої акції у 2020 році.


Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.