Категорія
Новини
Дата

Amazon дозволить співробітникам працювати віддалено два дні на тиждень. Раніше планувала повернути усіх до офісу

Компанія Amazon зобов’яже співробітників працювати в офісі три дні на тиждень, залишаючи можливість працювати дистанційно до двох днів на тиждень. Попередній план передбачав постійний офісний режим, пише CNBC.

Ключові факти

  • Вирішувати, в які дні працювати з дому, будуть керівники команд. Співробітники, які не хочуть виконувати свою роботу в офісі три дні на тиждень, зможуть подати відповідну заяву.
  • Дехто з персоналу зможе працювати повністю віддалено до чотирьох тижнів на рік.
  • Amazon планує повернути деяких співробітників в офіс цього літа, а більшу частину – до осені.

Головна цитата

«Як і всі компанії у всьому світі, ми вперше управляємо кожною стадією пандемії, вчимося й розвиваємося. Ми хочемо врівноважити наше бажання забезпечити гнучкість роботи з дому з переконанням, що перебування в офісі краще для клієнтів», – зазначила Amazon.

Контекст

Раніше Amazon більш строго підходила до планів щодо повернення в офіс. У березні компанія заявила про мету «повернутися до офісно-орієнтованої культури». Однак техгігант змінює свою позицію в міру того, як усе більше компаній після закінчення пандемії заявляють про зміну підходу до режиму роботи. 

Так, Facebook вирішив дозволити усім штатним співробітникам працювати з дому, якщо їхню роботу можна буде виконувати віддалено. Також компанія дозволить працювати з-за кордону. У травні 2020 року соцмережа заявила, що дозволить дистанційку лише певним працівникам. Apple просила співробітників повертатися до офісу з вересня, але більшості з них дозволить працювати два дні на тиждень віддалено. Співробітники також мають можливість працювати дистанційно до двох тижнів на рік, «аби бути ближче до сімʼї та рідних, змінити обстановку чи з іншої причини». Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційку. Google передбачає, що з вересня 60% співробітників перебуватимуть в офісі протягом декількох днів на тиждень. При цьому 20% працюватимуть із дому і лише 20% перебуватимуть в офісах п’ять днів на тиждень.

Назавжди працювати вдома дозволили Dropbox, Twitter і Coinbase. А також українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні