Категорія
Новини
Дата

Google поверне 20% своїх співробітників до офісів. Решта працюватимуть віддалено або в гібридному форматі

Компанія Google планує відкрити офіси восени 2021 року. Більше половини співробітників працюватимуть в гібридному форматі, а 20% – віддалено навіть після пандемії, пише CNBC.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Google передбачає, що 60% співробітників перебуватимуть в офісі протягом декількох днів на тиждень.
  • При цьому 20% працюватимуть із дому і лише 20% – перебуватимуть в офісах п’ять днів на тиждень.
  • Про плани написав гендиректор Google Сундар Пічаї в електронному листі співробітникам. При цьому він зазначив, що більшість персоналу хотіли б іноді приходити до офісів.
  • У червні працівники компанії отримають докладні інструкції про те, як вони можуть перейти на повністю віддалену роботу або оформити гібридний графік.
  • За словами глави Google, крім цього, тепер співробітники зможуть працювати чотири тижні в будь-якому офісі компанії, а не тільки в тому, до якого їх розподілили.

Контекст

Минулого місяця Google заявила, що не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи. Компанія заявила, що, в разі бажання працювати віддалено після 1 вересня понад 14 днів на рік, працівникам доведеться офіційно запитувати дозволу. Причому компанія залишає за собою право в будь-який момент викликати співробітника до офісу.

Тепер же, коли деякі інші роботодавці пропонують велику гнучкість у режимі роботи, Google послаблює свій підхід.

Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційку. Dropbox дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal пропонуватиме співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати. Також компанії Atlassian, Square, Facebook і Twitter погодилися дозволити більшості своїх співробітників працювати з дому після закінчення пандемії. 

Українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua, вирішила назавжди перейти на дистанційку. Також медіагрупа StarLightMedia дозволить назавжди працювати дистанційно 25–30% співробітників, розповіла «Детектор медіа» операційна директорка StarLightMedia Тетяна Стрекаль.

Однак не всі бачать тільки переваги в дистанційній роботі. Співзасновник Netflix Рід Хастингс заявив, що масовий перехід персоналу на віддалену роботу не дає позитивних результатів – командам стало складніше обговорювати ідеї. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні