Оборонна компанія L3Harris Technologies Inc. погодилася купити Aerojet Rocketdyne Holdings Inc в угоді на $4,7 млрд, яка зміцнить роль L3Harris як одного з шести основних оборонних підрядників Пентагону, пише The Wall Street Journal. Aerojet є великим виробником двигунів для ракет, зокрема Javelin, які використовують в Україні.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Продукція Aerojet також використовується в ракетах Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору та військових гіперзвукових системах США, призначених для стримування військової експансії Китаю.
- Пропозиція L3Harris у розмірі $58 за акцію виграла конкурентні пропозиції від General Electric Textron Inc.
- Виконавчий директор L3Harris Кріс Кубасик заявив, що прагне зробити свою компанію альтернативою найбільшим постачальникам Пентагону, таким як Raytheon Technologies.
- Важливість компанії Aerojet для національної безпеки була підкреслена, коли Пентагон у лютому опублікував оновлену інформацію про стан постачальників оборонного обладнання. Пентагон заявив, що скорочення кількості постачальників може задушити інновації та цінову конкуренцію, а також зробити армію вразливою до перебоїв із постачанням.
- Aerojet також виробляє ракети на твердому паливі, які, за словами оборонних експертів, більш надійні й довговічні, порівнюючи з двигунами на рідкому пальному.
Контекст
Минулого тижня Аdvent International погодилася купити власника й оператора супутників Maxar Technologies Inc, якого оцінюють приблизно в $4 млрд. З урахуванням боргу вартість операції складе $6,4 млрд.
Компанія Maxar володіє та керує групою супутників, що дає їй змогу збирати докладні зображення з космосу. Ця технологія використовується для геопросторової розвідки та захисту, а також використовується в Google Maps. Зображення із поля бою в Україні часто надає саме Maxar. У жовтні Maxar показали супутникові знімки того, як росіяни лагодять Кримський міст після вибуху.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.