Категорія
Новини
Дата

Американська L3Harris планує купити Aerojet Rocketdyne за $4,7 млрд, компанія виробляє двигуни для Javelin

Оборонна компанія L3Harris Technologies Inc. погодилася купити Aerojet Rocketdyne Holdings Inc в угоді на $4,7 млрд, яка зміцнить роль L3Harris як одного з шести основних оборонних підрядників Пентагону, пише The Wall Street Journal. Aerojet є великим виробником двигунів для ракет, зокрема Javelin, які використовують в Україні.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Продукція Aerojet також використовується в ракетах Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору та військових гіперзвукових системах США, призначених для стримування військової експансії Китаю.
  • Пропозиція L3Harris у розмірі $58 за акцію виграла конкурентні пропозиції від General Electric Textron Inc.
  • Виконавчий директор L3Harris Кріс Кубасик заявив, що прагне зробити свою компанію альтернативою найбільшим постачальникам Пентагону, таким як Raytheon Technologies.
  • Важливість компанії Aerojet для національної безпеки була підкреслена, коли Пентагон у лютому опублікував оновлену інформацію про стан постачальників оборонного обладнання. Пентагон заявив, що скорочення кількості постачальників може задушити інновації та цінову конкуренцію, а також зробити армію вразливою до перебоїв із постачанням.
  • Aerojet також виробляє ракети на твердому паливі, які, за словами оборонних експертів, більш надійні й довговічні, порівнюючи з двигунами на рідкому пальному. 

Контекст

Минулого тижня Аdvent International погодилася купити власника й оператора супутників Maxar Technologies Inc, якого оцінюють приблизно в $4 млрд. З урахуванням боргу вартість операції складе $6,4 млрд.

Компанія Maxar володіє та керує групою супутників, що дає їй змогу збирати докладні зображення з космосу. Ця технологія використовується для геопросторової розвідки та захисту, а також використовується в Google Maps. Зображення із поля бою в Україні часто надає саме Maxar. У жовтні Maxar показали супутникові знімки того, як росіяни лагодять Кримський міст після вибуху.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні